تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرج ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج می تواند بر اساس معیارهایی مانند تحصیلات، تخصص و سابقه وکیل باشد. وکیل طلاق در امور مربوط به خانواده و طلاق فعالیت تخصصی انجام می دهد و به همین دلیل با این نام شناخته می شود. در واقع هر وکیل پایه یک دادگستری در یک حوزه خاص تمایل به فعالیت بیشتری دارد. در این رابطه مواردی از قبیل هزینه وکیل طلاق، وکیل طلاق مشاوره رایگان، وکیل برای طلاق از طرف زن، وکیل برای طلاق از طرف مرد در کرج و بهترین وکیل کرج مطرح می شوند.

مانند بهترین وکیل طلاق در تهران می توان در کرج نیز وکلای با تجربه و مجربی را پیدا کرد. در کلانشهرهایی مانند کرج جمعیت بیشتری زندگی می کنند و به همین دلیل آمار ازدواج و طلاق نیز بیشتر است. زوجین به دلایل مختلف ممکن است بعد از ازدواج با هم دچار مشکل شوند تا جایی که تصمیم می گیرند از یکدیگر جدا شوند. از این رو پرونده های بی شماری امروزه در دادگاه در خصوص طلاق زوجین مطرح می شوند که گاهی این پرونده ها دارای پیچیدگی هایی هستند.

در مناطق مختلف کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر و … می توان وکلایی را پیدا کرد که در حوزه طلاق تخصص دارند. همانطور که ذکر شد این وکلا بر یک حیطه خاص تمرکز می کنند. در نتیجه به دلیل تجربه و مهارتی که در آن به دست می آورند، می توانند موجب شوند که پرونده های آن حیطه تخصصی زودتر به نتیجه برسند.

معرفی لیست بهترین وکیل طلاق در کرج

به منظور انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج باید به یک لیست از وکلا دسترسی داشته باشیم. در رزومه وکیل طلاق می توان تخصص، سابقه، تجربیات، پرونده های موفق و … را مشاهده کرد. در نتیجه تصمیم گیری در خصوص انتخاب وکیل راحت تر می شود. به همین دلیل ما در سایت دادخواه وکالت تصمیم گرفته ایم که یک لیست از بهترین وکلای مربوط به حوزه طلاق را به شما معرفی کنیم تا بر اساس آن بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

پرونده ها به صورت حقوقی و کیفری در دادگاه ها مطرح می شوند. طلاق در حوزه پرونده های حقوقی دسته بندی می شود و وکیل باید در این خصوص به مسائل حقوقی تسلط کافی داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در کرج را نیز می توانید برای پرونده های کیفری انتخاب کنید. باید گفت که طلاق انواع مختلفی مانند طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی دارد که هر کدام موجب می شوند روند پرونده متفاوت طی شود. از این رو وکیل باید در این رابطه دانش کافی را برای طی کردن مسیر پرونده داشته باشد.

لیست بهترین وکیل طلاق به موکلین کمک می کند که با مطالعه رزومه و فعالیت های هر وکیل، انتخاب بهتری در این خصوص داشته باشند. مواردی مانند سابقه، تجربه کاری و پرونده های موفق در رزومه درج می شوند.

مهری محمدی

مهری محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد. خانم محمدی را می توان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده (طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:

کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج، می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: 09124509800

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. نامبرده به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

شماره تماس وکیل: 09128363507

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری البرز توانسته با رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار خود را پشت سر بگزارد،ایشان با انجام بیش از 450 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه جزء بهترین وکیل های کرج هستند.

سابقه کار:

وکیل شرکت کانتینر توحید البرز
وکیل نماینده مجلس
وکیل پزشکان مطرح البرز
وکیل شرکت های لبنی
و همچنین تعدادی از ایرانیان سرشناس که خارج از کشور هستند

تخصص در :

متخصص در انواع طلاق …
طلاق توافقی در 10 روز
طلاق یکطرفه از طرف آقا در مدت کوتاه
طلاق یکطرفه از جانب خانم (موفقیت بالا)
طلاق غیابی
تنظیم قرارداد تعهدات بعد از طالق
99% موفق به اخذ رای شده اند، زیرا پرونده ای که منجر به شکست شود قبول نمیکنند.

شماره تماس: 09121796014

آدرس دفتر وکالت: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، ۱۰۰ متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان طبقه فوقانی دفتر اسناد 80 طبقه سوم

دکتر سیامک کرم زاده

دکتر سیامک کرم زاده

 • وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی
 • نماینده سابق ایران در دیوان دعاوی ایران-ایالات متحده
 • پژوهشگر با داشتن بیش از بیست کتاب و مقاله حقوقی
 • مدیرعامل موسسه داوری سفیران صلح
 • حق الوکاله توافقی

تماس: 02632522897 09123274136

آدرس: کرج بلوار مطهری، ابتدای خیابان ساوجی، پلاک ۸۹۹ (ساختمان آریا)، طبقه چهارم، واحد ۷ دفتر وکالت دکتر کرم زاده

وقت ملاقات با تعیین وقت قبلی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۵ تا ۹ بعدازظهر

معرفی لیست بهترین وکیل طلاق در کرج

خدمات بهترین وکیل طلاق در کرج چه هستند؟

بهترین وکیل طلاق در کرج باید به موکل خود خدمات متنوعی را ارائه دهد. این خدمات می تواند توسط هر وکیل متفاوت باشد. در این رابطه برخی از خدمات در پرونده های مختلف روند مشابه ای دارد. می توان گفت که خدمات وکیل طلاق شامل موارد زیر می باشند:

 • بستن قرارداد با موکل و دریافت وکالت نامه الکترونیکی
 • حضور وکیل طلاق در جلسات دفاع از زوجین
 • قبول پرونده و دعاوی در خصوص طلاق یا تنظیم دادخواست برای طلاق
 • صدور انواع گواهی طلاق برای عدم سازش زوجین
 • امکان قبول وکالت شکایات و دعاوی حقوقی
 • مراجعه به مراجع قضایی به منظور پیگیری امور مربوط به پرونده
 • به دست آوردن آراء در خصوص پرونده به گونه ای که به نفع موکل باشد.
 • قبول انواع پرونده های طلاق
 • راهکار به منظور سریع تر پیش رفتن روند پرونده
 • برگزاری جلسات مشاوره با موکل

علاوه بر این خدمات این امکان وجود دارد که خدمات دیگری نیز به موکل ارائه شوند که با توجه به نوع پرونده می تواند متفاوت باشد. در هر صورت وکیل موظف است که خدماتی را که ارائه می دهد به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

شیوه انتخاب بهترین وکیل طلاق

مسلما وکیل طلاق نقش مهمی در پیشبرد رونده پرونده دارد. در نتیجه شیوه انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج بسیار اهمیت دارد. وکیل خوب می تواند موجب شود که نتیجه نهایی به نفع موکلش باشد و حق وی پایمال نشود. به همین دلیل در این خصوص باید به روش های انتخاب بهترین وکیل طلاق اشاره شود:

 • انجام تحقیق در رابطه با وکیل با بررسی پرونده های موفق
 • مشورت با کسانی که در زمینه های حقوقی دانش کافی دارند.
 • صبر و شکیبایی در انتخاب وکیل خوب
 • توجه به میزان بودجه برای حق الوکاله وکیل
 • کسب اطلاع دقیق در حق الوکاله و هزینه وکیل طلاق
 • مشورت با وکلای متخصص حوزه مرتبط

مطمئنا اگر در رابطه با انتخاب وکیل طلاق زمان بیشتری صرف شود، وکیل بهتری نیز انتخاب می شود. از طریق مشاوره با وکیل می توانید به میزان تخصص، تجربه و … وی پی ببرید.

شیوه انتخاب بهترین وکیل طلاق

کلام آخر

همانطور که ذکر شد انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج باید بر اساس معیارهای مختلفی مانند تعداد پرونده های موفق وکیل باشد. هر پرونده پیچیدگی های خاص خود را دارد و در این راستا باید وکیل دانش کافی در خصوص رونده پرونده های مختلف داشته باشد. از این رو توصیه می شود رزومه کاری هر وکیل قبل از انتخاب وی به طور کامل بررسی شود تا در این خصوص بتوان تصمیم درست تری گرفت. تجربه، تخصص، دانش کافی و پرونده های موفق در این راستا بسیار اهمیت دارند و باید مد نظر قرار بگیرند.

5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا