تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

بهترین وکیل طلاق در تهران را می توان بر اساس معیار های مختلفی مانند سابقه وکیل، میزان تحصیلات و تخصص وی انتخاب کرد. وکیل طلاق بعد از اینکه پروانه وکالت خود را دریافت کند در خصوص امور مربوط به خانواده و طلاق فعالیت تخصصی انجام می دهد. در این رابطه مواردی از قبیل هزینه وکیل طلاق، وکیل طلاق توافقی، بهترین وکیل تهران، وکیل برای طلاق از طرف مرد، وکیل برای طلاق از طرف زن و وکیل طلاق مشاوره رایگان مطرح می شوند.

باید گفت که در تهران به عنوان کلانشهر، جمعیت بسیار زیادی زندگی می کنند. در نتیجه آمار ازدواج و طلاق در این شهر بیشتر از شهرهای دیگر است. به دلایل مختلف ممکن است با هم اختلاف پیدا کنند. به همین دلیل وکلا پرونده های طلاق متعددی را در دست دارند. همانطور که در مقدمه نیز ذکر شد وکیل می تواند به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت کند. مثلا برخی از وکلا در زمینه خانواده و طلاق پرونده های بیشتری قبول می کنند.

مانند بهترین وکیل خانواده در تهران، می توانید بهترین وکیل طلاق را در این شهر انتخاب کنید. در مناطق مختلف این شهر مانند سعادت آباد، زعفرانیه، ونک، پونک و … وکلای با تجربه و کاردانی هستند که به موکلین خود خدمات ارائه می دهند. با داشتن یک لیست از وکلا بدیهی است که می تواند انتخاب بهتری از میان آنها برای در دست گرفتن پرونده داشت.

معرفی لیست بهترین وکیل طلاق تهران

همانطور که گفته شد به منظور معرفی وکیل طلاق در صورت داشتن لیست بهترین وکیل طلاق در تهران، می توان با مقایسه سوابق، تجربیات و تحصیلات وکیل، انتخاب بهتری داشت. در این خصوص معیارهای مختلفی مد نظر قرار می گیرند که می توان بر اساس آنها انتخاب خود را انجام داد. بدیهی است که نمونه کار وکیل طلاق در این راستا بسیار اهمیت دارد. پرونده های موفق وی می تواند به موکل این اطمینان را بدهد که وی به درستی روند پرونده ها را طی می کند. همچنین سوابق کاری در خصوص پرونده های طلاق می توانند در این خصوص بسیار موثر باشند.

وکلا اغلب این توانایی را دارند که در زمینه های مختلف مانند مسائل حقوقی، کیفری، حقوق تجارت و … پرونده های مختلف را قبول کنند؛ اما ترجیح می دهند که یک حوزه خاص مانند طلاق را انتخاب کنند و در آن تجربه بیشتری کسب کنند. در صورتی که وکیلی در پرونده های خود موفق عمل کند در لیست بهترین وکیل طلاق جای خواهد داشت. در این صورت وکیل می تواند با سرعت بیشتری پرونده های مختلف را بررسی کند و به نتیجه برساند. به همین علت همواره بر انتخاب وکیل از لیست بهترین ها توصیه شده است.

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

شماره تماس09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی است که از وکلای برجسته در زمینه ی تخصصی خانواده و امور مرتبط با آن شناخته شده است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.  بهاره فیض علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشد تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد. به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124478815

آدرس دفتر وکالت: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه درخشان در شهر تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بین المللی هستند، امور مربوط به داوری را انجام می دهند. سابقه بالایی در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی
 • دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست
 • تنظیم لوایح
 • شکوائیه
 • طلاق توافقی

شماره تماس: 091230579750214413914109124963596

آدرس دفتر وکالت: خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم اداری A واحد 609

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

 شماره تماس و آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:

تلفن همراه:09121212133

تلفن تماس: 22093600  22093700

2- اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت، با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود و باید گفت ارائه مشاوره به صورت تخصصی از نکات قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.

همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

بررسی سوابق کاری موسسه دادمهر عدالت نشان داده که این مرکز به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران، کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بدون نیاز به پیگیری از جانب موکلین بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار اشخاص ذیربط می گذارد که این امر نکته قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.
با توجه به اینکه امور حقوقی در این مجموعه ی گسترده، توسط وکلای تخصصی که همگی از اعضای هیات مدیره موسسه هستند انجام می شود،اساساً برای هر موضوع خاص تیمی از وکلای مجرب در خدمت شما خواهد بود.

شماره تماس: 091288991460912830849702177762314

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی پلاک 61 واحد 8

 عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1. عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که بصورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می‌نمایند.:

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در پرونده‌های طلاق اعم از توافقی و یکطرفه
 • تخصص در امور مهریه، نفقه و اجرت المثل
 • تنفیذ ازدواج و طلاق ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • اخذ مجوز ازدواج برای خانمهای ایرانی با اتباع خارجی
 • اخذ مجوز ازدواج برای دختران دوشیزه
 • متخصص در امور حضانت و جهیزیه
 • دادخواست تمکین و تقاضای حکم نشوز
 • مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت و دادگاه
 • دادخواست اعسار از پرداخت مهریه

همچنین موفقیت های وکلای گروه همایونی موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای خانواده تهران قرار گیرد، بصورتی که شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری ، متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

شماره تماس: 09352577075

آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

(ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تماس: از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )

مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر

آقای مسعود رجایی مهر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری با بیش از ۱۷سال سابقه ی وکالت در تهران، یکی از بهترین وکلا در زمینه ی حقوق خانواده می باشند. بنابراین اگر درگیر دعوی طلاق (یک طرفه و توافقی ) هستید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن پرونده شما را انجام داده و به نتیجه دلخواهتان می رساند، همچنین شما می توانید از مهارت ایشان در زمینه دعاوی مهریه، حضانت، مطالبه نفقه، به صورت تخصصی استفاده کنید.

شماره تماس: 09128401440

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر)، کوچه سیزدهم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 10

محمد لواسانی

محمد لواسانی

آقای محمد لواسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان بیش از ده سال سوابق کاری درخشان وکالتی را دارد و متخصص در امور دعاوی خانواده نیز می باشد. آقای محمد لواسانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • فوق لیسانس حقوق
 • بیش از ده سال سابقه کاری وکالت
 • متخصص در دعاوی خانواده

شماره تماس: 09123101454

آدرس: تهران، شریعتی، نبش دولت، برج نگین قلهک، واحد ۷۱ (مراجعه با وقت قبلی)

شیما زند جو

شیما زند جو

معرفی لیست بهترین وکیل طلاق تهران

وکیل طلاق در تهران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات بهترین وکیل طلاق در تهران برای هر وکیل می تواند متفاوت باشد؛ اما یک سری خدمات به صورت پایه ای توسط هر وکیل باید ارائه شوند که ارتباطی با موضوع پرونده ندارند. هر وکیل ممکن است دارای خدمات متفاوتی باشد و به همین دلیل در این بخش به خدماتی اشاره می کنیم که تا حدودی بین وکلا مشترک هستند:

 • دریافت وکالت از موکل از طریق وکالت الکترونیکی
 • امکان حضور وکیل در جلساتی که برای دفاع زوجین در نظر گرفته شده است.
 • قبول دعاوی مربوط به طلاق و تنظیم دادخواست برای آنها
 • امکان صدور گواهی برای عدم سازش زوجین
 • انجام اموری مانند قبول وکالت شکایات حقوقی و کیفری
 • امکان مراجعه به مراجع قضایی مانند دادگاه برای پیگیری امور مربوط به موکل
 • کسب آراء مختلف در خصوص پرونده مورد نظر به نحوی که به نفع موکلش باشد.
 • امکان قبول انواع پرونده های مختلف مربوط به طلاق
 • ارائه راهکارهای مناسب برای سریع تر شدن زمان پرونده
 • جلسات مشاوره با موکل و شرح حال پرونده برای وی

همانطور که مشاهده می کنید هر وکیل برای موکل خود باید خدمات مختلفی ارائه دهد. در این خصوص بستگی به تخصص وکیل دارد و باید بر اساس آن خدمات ارائه شود. مراحل رسیدگی به پرونده های مختلف می تواند با هم متفاوت باشد. از این رو روند و خدمات مختلفی نیز توسط بهترین وکیل طلاق به موکل ارائه می شود. بهترین وکیل کیفری در تهران نیز بر اساس چنین خدماتی می تواند انتخاب شود.

روش انتخاب بهترین وکیل طلاق

در ادامه بحث انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران، باید به روش انتخاب بهترین وکیل طلاق نیز اشاره کنیم. همانطور که می دانید وکیل خوب می تواند تاثیر بسیاری زیادی در موفقیت پرونده داشته باشد. وی با دفاع از موکل خود به بهترین شکل ممکن می تواند موجب شود که حق وی پایمال نشود. در نتیجه باید در این خصوص تحقیقات بسیار زیادی صورت بگیرد. ما در ادامه به شیوه انتخاب بهترین وکیل اشاره خواهیم کرد:

 • تحقیق در خصوص انتخاب بهترین وکیل طلاق با پرونده های موفق
 • مشورت با افراد متخصص در زمینه حقوقی
 • انتخاب وکیل پرونده با صبر و شکیبایی
 • در نظر گرفتن بودجه برای انتخاب وکیل طلاق
 • اطلاع از میزان حق الوکاله به صورت دقیق
 • امکان مشورت با وکلای مختلف متخصص در این حوزه و انتخاب یک وکیل منتخب

بدون در نظر گرفتن این موارد این امکان وجود ندارد که یک وکیل طلاق خوب انتخاب شود. به همین دلیل باید در این خصوص وقت و زمان بیشتری در نظر گرفته شود تا پرونده با روند بهتری طی شود.

روش انتخاب بهترین وکیل طلاق

هزینه مشاوره با وکیل طلاق

همانطور که می دانید در راستای انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران، هزینه مشاوره و گرفتن وکیل یا همان حق الوکاله بسیار اهمیت دارد. در این مورد باید در ابتدا با وکیل توافقات مورد نظر صورت بگیرد. به دلیل روند متفاوت پروند های طلاق، نمی توان گفت که هزینه خدمات هر وکیل در این حوزه برای موکل چقدر است. درواقع میزان حق الوکاله به عوامل مختلفی مانند تخصص وکیل، پرونده های موفق، توافق طرفین و … دارد. می توان گفت که هزینه وکیل برای طلاق یک امر توافقی محسوب می شود.

کلام آخر

همانطور که در مقاله ذکر شد انتخاب بهترین وکیل طلاق تهران باید بر اساس خدمات، سوابق، تحصیلات و … باشد. در این حوزه باید تحقیقات بسیار زیادی صورت بگیرد تا بهترین وکیل برای پرونده انتخاب شود. به همین دلیل همواره به این موضوع اشاره می شود که در ابتدا تحقیقات بیشتری برای انتخاب وکیل انجام شود. میزان حق الوکاله نیز به صورت توافقی با موکل تعیین می شود و این بستگی به عوامل مختلفی دارد که در متن مقاله به آنها اشاره شد.

5/5 - (1 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا