تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تهران ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

به منظور معرفی 10 تا از بهترین وکیل تهران، باید یک لیست کامل در این خصوص تهیه شود. انتخاب وکیل باتجربه و کاردان می تواند موجب شود که پرونده ها با سرعت بیشتری طی شوند و به نتیجه برسند. در این رابطه مواردی مانند بهترین وکیل تهران کیفری، بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران، وکیل تهران، شماره وکیل تهران، بهترین وکیل ملکی تهران و بهترین وکیل طلاق در تهران مطرح می شوند.

شاید تا به حال اصطلاحاتی مانند وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل خانواده و … را شنیده باشید. وکیل متخصص خوب در یک حیطه تخصص بیشتری دارد؛ چراکه با پرونده های مختلفی در این حوزه ها سر و کار داشته است. در تهران به عنوان پایتخت ایران نیز وکلا در حوزه های مختلف در حال فعالیت هستند. توجه داشته باشید که بهترین وکیل غرب تهران با شرق تهران متفاوت هستند.

اگر به دنبال وکیل تخصصی در یک حوزه خاص هستید باید ابتدا به لیست وکلا در این خصوص مراجعه کنید. سپس با توجه به تجربه کاری، سابقه و تخصص هر وکیل وی را انتخاب کنید. باید به این نکته توجه شود که تجربه و مهارت وکیل در طی کردن پرونده های مختلف به صورت موفق تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین موکل و وکیل باید با هم ارتباط موثری داشته باشند تا بتوانند در این خصوص با هم همکاری کنند.

می توان از طریق بررسی سابقه نظرات موکلان، دیدن نمونه کار و اطلاعاتی که از هویت و تحصیلات وکیل در دسترس است، وکیل مورد نظر را انتخاب کرد. بهترین وکیل تهران را می توان بر همین اساس انتخاب کرد.

معرفی بهترین وکیل تهران

در راستای معرفی بهترین وکیل تهران باید گفت که می توان بر اساس معیارهای مختلفی این انتخاب را انجام داد. بدین منظور باید به تخصص، نمونه کارهای موفق و تحصیلات وکیل بسیار دقت شود. سوابق کاری زیاد در خصوص حوزه های مختلف حقوقی، کیفری یا حقوق تجارت می تواند معیار مهمی برای انتخاب وکیل باشد. وکلایی باید مد نظر قرار گیرند که در پرونده هایی که در دست داشته اند، موفق عمل کرده اند و تعداد پرونده های موفق آنها از ناموفق بیشتر باشد.

معمولا بهترین وکلا که در پرونده های مختلف موفق عمل می کنند، در لیست بهترین ها قرار می گیرند. آنها می توانند پرونده های پیچیده تر موکلان را در دست بگیرند. با توجه به سابقه آنها امکان بیشتری وجود دارد که پرونده موکلان با سرعت بیشتری طی شوند.

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.
ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید. جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09121722464 – 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

مونا ترابی

وکیل موتا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های متعدد کیفری و ملکی… افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 2. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 3. وکالت در دیوان عالی کشور
 4. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 5. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 6. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129 طبقه 5 واحد 505

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com

زهره محمدآبادی

بهترین وکیل تهران

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • رتبه ۱۲ کانون وکلا مرکز (تهران)
 • رتبه ۲۱ قضاوت
 • رتبه ۳۳ ارشد از دانشگاه تهران
 •  مدرس جزا و کیفری دانشگاه علم و فرهنگ تهران
 • متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده

شماره همراه: 09125435981

شماره تماس دفتر: 02126135865 – 02126135934

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک ۶۲، واحد ۹

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو یکی از بهترین وکلا پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان،  به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • متخصص در امور تجاری
 • وکیل متخصص شرکت ها
 • وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
 • تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی)
 • متخصص در امور تجار و ورشکستگی
 • وکیل متخصص پرونده های ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • امور کیفری
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط به چک
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده، کلاهبرداری و جعل استاد، انحصار وراثت،مصادره و….

آدرس: دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر ، خیابان مصدق شمالی ، کوچه یتزدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

آدرس سایت: hajilou-lawyer.com

دکتر امین گلریز

امین-گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121691987

شماره تماس دفتر: 22418581 ، 26806503

آدرس دفتر دکتر امین گلریز: تهران، زعفرانیه ( سه راه زعفرانیه)، ابتدای خیابان آصف (اعجازی)، برج امین

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

 • انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.
 • انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.
 • سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.
 • متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.
 • برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره تماس66364214 – 09120910272 – 88211423

شماره واتساپ: ۰۹۲۱۹۹۶۳۴۸۲

دکتر احمد زهره وند

وکیل دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد. از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

شماره تماس:

آدرس دفتر:

دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی

آقای دکتر روح اله کریمی یکی از بهترین وکیل تهران، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در تهران فعالیت می کنند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی و استاد دانشگاه نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • قریب دو دهه وکالت تخصصی انواع دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدید نظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکتهای تجاری و صنعتی بزرگ کشور از سال ١٣٨۶ تا کنون
 • کسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و کیفری به نفع موکل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاههای استان تهران
 • مدرس کارگاههای آموزشی فنون دفاع در دادگاه و تکنیکهای تنظیم دادخواست و شکواییه
 • نویسنده کتاب فنون سخنوری و دفاع در محاکم قضایی

شماره تماس: 09123300507 – 09909390217

آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهار راه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17

بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب

آقای بهزاد محمدی نسب یکی از بهترین و برجسته ترین وکلای پایه یک دادگستری ، در تهران فعالیت می کنند. وی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد از ویژگی های شاخص او می توان به جدیت در کار توام با صبر و حوصله، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد به گونه ای که الویت نخست ایشان حل مشکل موکلین و مراجعین می باشد. دفتر ایشان با همکاری مجموعه و تیم حقوقی قوی از وکلای متخصص از هر حوزه اعم ازحقوقی،کیفری ،ثبتی ،دیوان عدالت اداری به ارائه خدمات حقوقی بصورت تخصصی به هموطنان می پردازد.

تماس: 09357274627 – 09126657189

آدرس: تهران، منطقه ۱۴، جنب مجتمع قضایی شهید محلاتی و مجتمع دادگاه های خانواده یک، خیابان ده حقی، نبش نبرد جنوبی، پلاک ۲۴۶، طبقه ۴

بی تا امیری

بی تا امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121902248 – 02126568895

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)

خدمات وکیل در تهران

در ادامه بحث معرفی بهترین وکیل تهران باید در خصوص خدمات وکلا نیز مطالبی را ذکر کنیم. همانطور که ذکر شد خدمات هر وکیل با دیگری متفاوت است. در نتیجه نمی توان برای وکلای مختلف خدمات مشابهی را ذکر کرد. برخی از خدمات توسط بیشتر وکلا قابل ارائه هستند و به همین دلیل ما در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • امکان دریافت وکالت از طرف موکل برای انجام کارهای مربوط به پرونده با وکالت الکترونیکی
 • خدماتی مانند وکالت تخصصی دعاوی حقوقی و کیفری
 • انجام اموری مربوط به مراجع قضایی، دادگاه بدوی، تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • امکان کسب رای های متعدد در رابطه با انواع پرونده های حقوقی و کیفری به گونه ای که به نفع موکل باشد.
 • قبول انواع وکالت در دعاوی حقوقی مانند ارث و تقسیم ترکه، وصیت، ملک، تنظیم اسناد، چک و سفته و ….
 • قبول وکالت در انواع دعاوی کیفری مانند قتل، آدم ربایی، تجازو به عنف، قاچاق و …
 • امکان مشاوره در تنظیم قراردادهای مالی و پیمانکاری

معرفی بهترین وکیل تهران

مسلما با انتخاب بهترین وکیل تهران این امکان وجود دارد که هر کدام در یک حیطه خاص تجربه و مهارت بیشتری داشته باشند. هر کدام از این حیطه ها توسط وکلای مختلف انتخاب می شوند و در این راستا به موکلان خدمات ارائه می شود. ما در ادامه در خصوص انواع تخصص وکلا مطالبی را بیان خواهیم کرد.

 • وکیل خانواده: بهترین وکیل خانواده در تهران می تواند خدماتی را در خصوص خانواده، طلاق، تقسیم اموال، حضانت فرزندان، حقوق والدین و … به موکل خود ارائه دهد.
 • وکیل ملکی: بهترین وکیل ملکی تهران می تواند پرونده هایی در حوزه امور ملکی، خرید و فروش املاک، قرارداد های ملکی و امور مالکیتی را دست بگیرد. هزینه وکیل برای انحصار وراثت می تواند بر اساس پرونده انتخاب شود.
 • وکیل کیفری: بهترین وکیل کیفری تهران می تواند به موکل خود در خصوص اتهام هایی مانند اتهامات جنایی، اعتباری، دفاع و … کمک کند.
 • وکیل طلاق: بهترین وکیل طلاق تهران به صورت تخصصی در خصوص طلاق، طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی، نفقه، مهریه و تقسیم اموال فعالیت می کند. هزینه وکیل برای طلاق بر اساس نوع پرونده متفاوت است.

بدیهی است که هنگامی که یک وکیل به صورت تخصصی به یک موضوع می پردازد، باید تخصص و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. دانش عمیق و مهارت می تواند به وکیل کمک کند که بتواند مشکل موکل خود را در کوتاه ترین زمان ممکن حل نماید.

انواع تخصص وکلا چه هستند؟

روش انتخاب وکیل برای پرونده

در راستای انتخاب بهترین وکیل تهران باید در خصوص روش انتخاب آن ها نیز مطالبی را ذکر کنیم. بدین منظور بهتر است در این خصوص نکاتی را مد نظر قرار دهیم. این نکات عبارتند از:

 • انجام تحقیقات دقیق در خصوص انتخاب وکیل
 • مشورت با افراد متخصص در این زمینه
 • داشتن صبر و حوصله برای پیدا کردن وکیل مناسب
 • انتخاب وکیل با توجه به میزان بودجه
 • کسب اطلاعات در خصوص میزان حق الوکاله
 • در نظر گرفتن سابقه و تخصص وکیل
 • مشاوره با وکلای مختلف و انتخاب یکی از آنها

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل تهران کار چندان ساده ای نیست. امروزه وکلای بسیار زیادی در حوزه های مختلف فعالیت دارند و تخصص بالایی در حیطه تخصصی خود دارند. داشتن پرونده های موفق نشان می دهد که برخی از وکلا در به سرانجام رساندن آنها بسیار خوب عمل کرده اند. انواع وکیل خانواده، طلاق، کیفری، حقوقی و … همگی در یک حوزه خاص تخصص دارند و این امر موجب شده است که موکلان با توجه به نوع پرونده وکیلی را انتخاب کنند که مهارت بالایی در خصوص موضوع پرونده دارد و این مورد می تواند موجب شود که پرونده زودتر به نتیجه برسد.

5/5 - (3 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا