تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شیراز ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

تعداد پرونده های موفق، سابقه و تخصص می توانند در انتخاب بهترین وکیل شیراز موثر باشند. وکیل پایه یک دادگستری در شیراز ممکن است در حیطه های مختلف خانواده، طلاق، ملکی و کیفری پرونده قبول کند. در این خصوص مواردی مانند بهترین وکیل خانواده در شیراز، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، بهترین وکیل طلاق، وکیل خبره در شیراز و وکیل تضمینی شیراز مطرح می شوند.

شیراز یک شهر بزرگ محسوب می شود و به همین دلیل وکلای بسیار زیادی در این شهر مشغول به فعالیت هستند. هر وکیل امکان دارد که یک حیطه مانند خانواده، ملکی، طلاق و … را به عنوان تخصص خود انتخاب کند و پرونده های مرتبط را قبول کند. آشنایی کامل وکیل با مسائل حقوقی و قوانین موجب می شود که پرونده با سرعت بیشتری روند خود را طی کند. یک وکیل پایه یک دادگستری در شیراز باید بتواند پرونده های تخصصی و دارای پیچیدگی را تحلیل کند و بهترین روش را در این خصوص انتخاب کند.

بسیاری از افراد در هنگام مشاوره با وکیل همواره نگران میزان حق الوکاله هستند. باید گفت که هزینه حق الوکاله بهترین وکیل بر اساس سختی پرونده تعیین می شود و یک رقم کاملا توافقی دارد. این توافق باید بین وکیل و موکل بر سر هزینه ها صورت گیرد. لزوما حق الوکاله بالای یک وکیل نمی توان نشان دهد که یک وکیل خبره است.

معرفی بهترین وکیل شیراز

باید گفت که معرفی بهترین وکیل شیراز کار چندان ساده ای نیست و در این خصوص باید تحقیق بیشتری صورت بگیرد. بدیهی است که برخی از وکلا به دلیل داشتن پرونده های موفق بیشتر در لیست بهترین ها جای می گیرند؛ اما باید با بررسی ویژگی ها، خدمات و … بهترین وکیل انتخاب شود. از این رو می توان در یک لیست به معرفی وکلای پایه یک دادگستری در شهر شیراز بپردازیم و بر اساس خصوصیات آنها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

ما در سایت دادخواه وکالت تصمیم گرفته ایم که لیستی از وکلای باتجربه و متخصص در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را به شما ارائه دهیم. در بین این وکلا برخی به صورت تخصصی در حوزه هایی مانند خانواده، ملکی، طلاق و کیفری فعالیت می کنند. در نتیجه تنها پرونده های مرتبط به این حیطه ها را قبول می کنند؛ البته برخی از وکلا نیز وجود دارند که در حیطه غیر تخصصی نیز پرونده های حقوقی و کیفری را پذیرش می کنند.

توجه به خدمات، خصوصیات و ویژگی های هر وکیل می تواند به ما کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشیم. از مواردی که باید در هنگام انتخاب وکیل مد نظر قرار داد، میزان حق الوکاله است. موکل باید بر اساس میزان بودجه وکیلی را انتخاب کند که حق الوکاله منصفانه ای درخواست می کند. همانطور که ذکر شد اغلب وکلا با توجه به سختی پرونده میزان حق الوکاله را تعیین می کنند. در صورتی که موضوع پرونده ملکی باشد این امکان وجود دارد که درصدی از ملک مورد نظر به عنوان حق الوکاله در نظر گرفته شود و در بعد از موفقیت در پرونده به وکیل تعلق بگیرد.

اشرف پورعمران

 

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار وکالت در شهر شیراز فعالیت می کند.

خدمات ایشان: رسیدگی پرونده های کیفری:

 • قتل
 • آدم ربایی
 • اختلاس
 • ارتشا
 • کلاهبرداری
 • تحصیل مال ازطریق نامشروع
 • زنای محصنه
 • سرقت
 • رسیدگی به پرونده حقوقی از جمله رسیدگی پرونده های متعدد در مورد اعتراض به آگهی منابع ملی سرقفلی و حق کسب و پیشه وکالت در دعاوی خانواده از جمله مطالبه مهریه حضانت فرزند نفقه اجرت المثل طلاق
 • مدیر موسسه عدل افروز اعتماد شیراز

دعاوی حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، حکم رشد از طرف دختر و پسر، تقسیم ترکه

شماره تماس: 09171284350

آدرس دفتر وکالت: شیراز، بلوار الزهرا، مجتمع فرهنگی مذهبی شاه زندو، طبقه پایین دفترخدمات الکترونیک قضایی


حامد اسکندری

حامد اسکندری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر شیراز مشغول فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی های مختلفی مانند خانواده، کیفری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و با توجه به موفقیت در پرونده های مختلف، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

ده سال سابقه کار در امور وکالتی
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171114836

آدرس: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه اول واحد یکم


غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

تخصص و مهارت:

مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی
قبول پرونده های حقوقی و کیفری
قبول پرونده های خانواده و ثبتی
قبول پرونده های تصادفات
مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09178002693

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه


نگین پورغلام

نگین پورغلام

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق و کارنامه درخشان وکالتی در شیراز است. ایشان بعد از برگزاری مشاوره با موکل خود، نتایج احتمالی را با صراحت با موکل بیان کرده و با ارائه راهکارهای مناسب، او را راهنمایی می کند تا تصمیم گیری بهتری بگیرد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز از نگاه مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
تسلط بر زبان انگلیسی

شماره تماس:  09171194651

آدرس: شیراز- فرهنگ شهر- حد فاصل کوچه ۳۴ و ۳۶- رو به رو دادسرا.ساختمان طبیعت- بلوک b-(جنب نوشت افزار معدل)-طبقه ۳-واحد ۵


فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات فارس

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی دادپویان بین الملل لوتوس نیز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و متعهد، پیگیر، صبور و دارای فن بیان بالا، مسلط به علم روانشناسی و داری سابقه تدریس در دانشگاه نیز می باشد. خانم فاطمه بیات متخصص در پروندهای حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری است و مشاوره های آنلاین و حضوری حقوقی را به صورت تخصصی برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

با بیش از 12 سال سابقه کاری وکالت
مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171057761

آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول، واحد یک


روح اله سلطانی

روح اله سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و راهکارهای بسیار کاربردی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد. آقای روح اله سلطانی در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، چک، اسناد تجاری، قتل و جرایم اقتصادی شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، پول شویی، قاچاق مواد مخدر و کالا، جرایم امنیتی و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد و مشاوره های حقوقی را در این زمینه ها برگزار می کند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. همچنین ایشان در کارنامه شغلی خود، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

تخصص و مهارت:

کارشناس ارشد حقوق
تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، چک، اسناد تجاری، قتل
و جرایم اقتصادی شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، پول شویی، قاچاق مواد مخدر و کالا، جرایم امنیتی و غیره
مشاور حقوقی

شماره تماس: 09174333787

آدرس: شیراز، ۴راه آبیاری، خیابان ایثارگران غربی، روبروی دفتر خدمات قضایی


فاطمه شمس

فاطمه شمس

سرکار خانم فاطمه شمس یکی از بهترین وکلای شهر شیراز و استاد دانشگاه می باشد. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه علمی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. از جمله صفات بارز وکیل فاطمه شمس را می توان صداقت، امانت داری، واقع بینی، موقعیت سنجی و غیره اشاره کرد، بنابراین این وکیل با مهارت و تخصص در امور ملکی، خانواده، ثبتی، شهرداری، کیفری بهترین نتیجه را برای موکلین خود رقم خواهد زد.

شماره تماس: 09175137783

آدرس: شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 83، ساختمان آراد، طبقه دوم، واحد 5


افسانه راستی

افسانه راستی

خانم افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با بیش از 12 سال سابقه مفید است و موفقیت در انواع پرونده‌های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و… را در کارنامه کاری خود دارد و مورد اعتماد مردم واقع شده است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به متقاضیان ارائه می دهد و بهترین راهکارها را برای آن ها دارد تا پرونده ی آن ها را با نتایج مطلوبی روبرو کند.

خانم افسانه راستی وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و صفر تا صد پرونده های وکالتی را به بهترین شکل انجام می دهد تا رضایت موکلینش را جلب نماید.

شماره تماس: 09173083407

آدرس دفتر وکالت: چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


سپیده غلامی

سپیده غلامی

سرکار خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با بیش از ۹ سال سابقه وکالت، که تخصص ایشان دعاوی امور ملکی و شهرداری می باشد و همچنین آماده برای ارائه خدمات در:

پرونده های حقوقی: از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی ملک، ابطال سند مالکیت معارض، مشارکت در ساخت، خلع ید، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و غیره
دعاوی مالیاتی: مالیات بر ارث، هیئت حل اختلاف مالیاتی، هیئت حل اختلاف مالیاتی تجدیدنظر، شورای عالی مالیاتی، هیئت۲۵۱ مکرر
امور ثبتی: افراز، اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا و دعاوی ملکی، ثبتی
شهرداری: دعاوی مربوط به کمیسیون های شهرداری و سایر
دعاوی قابل طرح در دیوان عدالت اداری
خانواده: از جمله طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و غیره
کیفری: از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت،فروش مال غیر، تخریب، سرقت، مزاحمت و تهدید و توهین، تجاوز به عنف، ضرب و جرح، مشروبات الکلی و غیره

سرکار خانم غلامی با مشاوره تلفنی و حضوری و  ارائه راه حل به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب، آنها را در مسیر پرونده همراهی می کنند.

تنظیم دادخواست
شکوائیه
لوایح
قراردادهای خصوصی
قرارداد فرانچایز،
صلح نامه و سایر قراردادها می باشد‌.

برای اعطای وکالت می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09177012723

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، بعد از کوچه ۳۳، ساختمان ۳۸، طبقه دوم، واحد ۵
(مراجعه با هماهنگی قبلی)


مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

• وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
• متخصص در دعاوی ملکی و امور قراردادها
• مشاوره و تنظیم انواع قراردادها اعم از داخلی و بین المللی
• مشاوره و تنظیم انواع دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه
• داور دعاوی حقوقی و امور قراردادها و عضو کانون داوران دادگستری

برای اعطای وکالت به آقای کیومرثی، یکی از وکلای خوب شیراز، از طریق اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09172220205

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

(مراجعه با هماهنگی قبلی)

معرفی بهترین وکیل شیراز

ویژگی های وکیل خوب در شیراز

به منظور انتخاب بهترین وکیل شیراز باید در خصوص ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری مطالبی را ذکر کنیم. وکیل باید بتواند از موکل خود در دادگاه دفاع کند و وی را به حق قانونی خود برساند. به همین دلیل با یک شخص عادی باید از نظر رفتار، عملکرد و … متفاوت باشد. ما در این بخش به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره خواهیم کرد:

 • میزان شهرت و محبوبیت وکیل: مسلما شهرت و محبوبیت یک وکیل می توان نشان دهنده این باشد که وی در کار خود موفق عمل کرده است و به همین دلیل شاخصه ای برای انتخاب وکیل می باشد.
 • داشتن پرونده های موفق: تعداد پرونده های موفق یکی از اصلی ترین ویژگی های هر وکیل است که در رزومه وی درج می شود.
 • داشتن اعتماد به نفس: وکیل باید با داشتن اعتماد به نفس بالا در جلسات دادگاه شرکت کند و بتواند از حق موکل خود دفاع کند.
 • توانایی صحبت کردن وکیل: فن بیان وکیل باید خوب باشد و وی بتواند با صحبت کردن در دادگاه از حقوق قانونی موکل خود دفاع کند.
 • خوش قولی وکیل: وقت شناسی یکی از ویژگی های یک وکیل خوب در شیراز است که باید در انتخاب وکیل مد نظر قرار بگیرد.
 • به کارگیری دانش و تخصص در جریان پرونده: دانش کافی در حوزه تخصصی یکی از مهم ترین ویژگی های وکلا محسوب می شود.
 • تسلط بر قوانین حوزه کاری: قوانین هر ساله آپدیت و به روز می شوند و وکیل باید با قوانین آشنایی کامل داشته باشد.
 • پیگیر بودن وکیل: وکیل باید نسبت به پرونده و مسائل آن پیگیری های لازم را انجام دهد.
 • امکان تفسیر و تحلیل مسائل مرتبط با پرونده: قدرت تحلیل وکیل باید به گونه ای باشد که مسائل مرتبط با پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن حل و فصل کند.

ویژگی های وکیل خوب در شیراز

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل شیراز

همانطور که می دانید هزینه بهترین وکیل شیراز یا همان میزان حق الوکاله وکیل بستگی به نوع پرونده دارد. برخی از پرونده ها چندان دشوار نیستند و به همین دلیل وکیل هزینه کمتری برای قبول آنها از موکل درخواست می کند. هزینه وکیل برای طلاق نیز مانند سایر پرونده ها بستگی به نوع پرونده دارد.

با شرکت در جلسه اولیه مشاوره با وکیل این امکان وجود دارد که میزان حق الوکاله با توافق طرفین مشخص شود. سختی پرونده از عواملی است که در تعیین هزینه وکیل تاثیرگذار است. به همین دلیل نمی توان رقم دقیقی در این خصوص ذکر کرد. از این رو بهتر است که قبل از بستن قرارداد با وکیل در خصوص میزان حق الوکاله با وی صحبت شود.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل شیراز می تواند بر اساس معیارهای مختلفی صورت گیرد. می توان گفت که مهم ترین معیار و فاکتور برای انتخاب وکیل خوب، تعداد پرونده های موفق وی است. موکل باید به خدمات، سوابق و تجربیات وکیل دقت کند. این موارد نشان می دهند که وکیل تا چه اندازه به کار خود تسلط دارد. اعتماد به نفس و فن بیان مناسب می توانند موجب شوند که وکیل در دادگاه به بهترین شکل ممکن حاضر شود. در نتیجه این امکان وجود دارد که یک وکیل خوب موجب شود که روند پرونده به نفع موکل تغییر جهت دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا