تبلیغات در دادخواه وکالت

طراحی سایت رایگان برای وکلا

تبلیغات در دادخواه وکالت

امروزه بازاریابی اینترنتی به یکی از اصلی ترین روش های جذب مخاطب و مشتری تبدیل شده است و روزانه افراد زیادی به دنبال یک روش بازاریابی هستند تا بتوانند از طریق آن کسب و کار خود را به شکل بهتری معرفی کنند. یکی از بهترین و موثرترین روش ها که می توان به اشاره کرد، طراحی سایت و داشتن یک صفحه شخصی است. حال اگر شما وکیل هستید و به دنبال بیشتر دیده شدن می باشید، توصیه می شود برای خود سایتی داشته باشید که از طریق آن جذب موکل را انجام دهید. حال با توجه به اهمیت این موضوع، تصمیم داریم در این مقاله در رابطه با طراحی سایت برای وکلا صحبت کنیم تا متوجه اهمیت و چگونگی انجام این کار شوید.

اهمیت داشتن یک وب سایت شخصی

برخی از افراد بر این باور هستند که امروزه با وجود شبکه های اجتماعی مختلف دیگر نیازی به داشتن وب سایت شخصی نیست و می توان از طریق همین شبکه های اجتماعی فعالیت و حرفه خود را نشان دهند. باید گفت چنین طرز فکری اشتباه است و بین داشتن سایت و شبکه اجتماعی تفاوت بسیاری وجود دارد. در ادامه مواردی را ذکر می کنیم که با توجه به آن ها می توانید متوجه اهمیت داشتن یک وب سایت شخصی شوید.

حرفه ای تر نشان دادن کسب و کار شما

طبق آمار بدست آمده، 84 درصد از افراد معتقد هستند که اگر یک کسب و کار وب سایت شخصی خود را داشته باشد، اعتبار بیشتری دارد و بین کسب و کاری که سایت دارد با کسب و کاری که شبکه اجتماعی دارد، سایت را معتبرتر می دانند. دلیل این موضوع این است که سایت به شما اجازه می دهد تا اطلاعات مختلفی از کسب و کارتان را به کاربر نشان دهید؛ برای مثال شما می توانید ایمیل تجاری خود را در صفحه ای که دارید قرار دهید تا سطح حرفه ای بودن خود را ثابت کنید.

علاوه بر این، مردم معمولا به فعالیت و تجارتی که یک وب سایت خوب ندارند اعتماد نمی کنند، زیرا یک وب سایت اگر به درستی طراحی شود، به زیبایی در موتورهای جستجو گوگل ظاهر می شود و تعداد کاربر زیادی به سایت وارد می شوند که این موضوع به مرور اعتبار شغل شما را افزایش می دهد. فراموش نکنید که اکنون در عصر دیجیتال در حال زندگی هستیم و اگر به فکر انتقال کسب و کار خودتان در بستر اینترنت نیستید، دچار ضرر و زیان خواهید شد.

طراحی سایت برای وکلا

افزایش اعتبار فعالیت شما

یکی از اصلی ترین دلایل طراحی سایت برای وکلا  افزایش اعتبار فعالیت وکیل است. همانطورکه می دانید یک وکیل باید ارزش و اعتبار بالایی داشته باشد تا افرادی که دچار مشکل هستند بتوانند به او اعتماد کنند و پرونده ای که دارند را در اختیار وکیل قرار دهند. حال یکی از روش هایی که به افزایش اعتبار فعالیت کمک می کند، داشتن وب سایتی شخصی است. زمانی که شما یک وب سایت داشته باشید و آن را بهینه سازی کنید، در صفحه اول موتور جستجوی گوگل سایت شما ظاهر می شود؛ بنابراین اگر فردی درگیر مشکل باشد و به دنبال وکیل بگردد، با جستجو در گوگل نام شما را مشاهده خواهد کرد.

این نکته را نیز فراموش نکنید که یک وب سایت اگر به درستی بالا بیاید، 24 ساعت از هر روز سال در دسترس خواهد بود و افراد می توانند از هر نقطه ی جهان به آن دسترسی داشته باشند. این در حالی است که شبکه های اجتماعی قابلیت سئو شدن ندارند و شما برای جذب فالوور باید زمان و هزینه ی زیادی صرف کنید.

امکان ارزیابی نیاز دقیق مخاطبان

از دیگر مزیت های داشتن یک سایت شخصی می توان به فراهم شدن امکان ارزیابی نیاز و خواسته های مخاطبان اشاره کرد. سایت های مختلفی امروزه وجود دارد که می توانید از طریق آن ها وب سایت راه اندازه شده ی خود را به طور کامل تحلیل و ارزیابی کنید. از جمله اطلاعاتی که شما می توانید از طریق ابزارهای تحلیل بدست آورید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما می توانید متوجه شوید که بازدیدکننده ها از کجا هستند.
 • شما می توانید متوجه شوید که بازدیدکننده ها با گوشی همراه وارد سایت شما می شوند یا با استفاده از سیستم کامپیوتری.
 • امکان آنالیز صفحات پربازدید وجود دارد.
 • کلماتی که سایت شما با آن ها در موتور جستجو گوگل به نمایش در می آید.

همانطورکه مشاهده می کنید، داشتن وب سایت یک انتخاب مناسب برای انجام تحلیل و ارزیابی های لازم است. لذا اگر قصد گسترش فعالیت خود را دارید، حتما از این روش تبلیغاتی و بازاریابی استفاده کنید.

یک راه ارزان برای دیده شدن

امروزه با توجه به اهمیتی که تبلیغات و روش های بازاریابی پیدا کرده اند، هزینه ی مربوط به این خدمات نیز متقابلا بیشتر شده است، از همین رو وجود یک راه ارزان و به صرفه برای دیده شدن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. طراحی سایت برای وکلا دقیقا یک راه ارزان و مقرون به صرفه به شمار می آید، به طوری که وکلا می توانند با یکبار پرداخت هزینه طراحی سایت، برای سال ها از آن وب سایت شخصی استفاده کنند. البته فراموش نکنید که یک سایت بعد از طراحی باید سئو نیز شود تا در موتورهای جستجوی گوگل به نمایش در بیاید. بنابراین شما به عنوان صاحب سایت، باید ماهانه هزینه ای را نیز برای سئو و بالا آمدن وب سایت انجام دهید.

مسلما جمع هزینه های مربوط به طراحی سایت و سئو کردن آن از هزینه های مربوط به تبلیغات برای دیده شدن در فضایی چون اینستاگرام کمتر است؛ اما با این حال شاید بسیاری از افراد نتوانند از پس این هزینه ها نیز بربیایند یا مطمئن نباشند که صرف هزینه در چنین مسیری فایده دارد یا خیر! در چنین موقعیتی پیشنهاد ما به شما طراحی سایت رایگان برای وکلا است.

ما در سایت حقوقی مستر وکیل شرایطی را برای وکلا عزیز فراهم کرده ایم که آن ها می توانند به طور کاملا رایگان یک صفحه مانند وب سایت شخصی در صفحات سایت ما داشته باشند. پروفایل های کاربری وکلا که در سایت مستر وکیل طراحی می شوند، شامل اطلاعات مختلفی از وکیل است و افرادی که به دنبال وکیل می گردند، می توانند با بررسی این پروفایل ها انتخاب نهایی خود را انجام دهند.

مزایای ساخت پروفایل در سایت مستر وکیل

مزایای ساخت پروفایل در سایت مستر وکیل

یکی از روش هایی که در جهت دیده شدن کار و فعالیت شما به آن اشاره شد، ساخت پروفایل در سایت مستر وکیل است؛ اما سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید، این است که چنین حرکتی چه مزایایی به همراه دارد؟ در پاسخ باید به شما بگوییم سایت مستر وکیل در جهت کمک به دیده شدن وکلا شرایطی را فراهم کرده است که آن ها می توانند به طور رایگان پروفایل خود را در این سایت بسازند، اما در این پروفایل چه اطلاعاتی درج می شود؟

 • شماره تماس همراه
 • شماره تماس ثابت
 • آدرس دفتر + لوکیشن
 • صفحه اینستاگرام
 • آیدی تلگرام
 • آیدی واتس آپ
 • امکان درج سوابق تحصیلی و کاری
 • امکان درج خدمات مورد ارائه وکیل
 • امکان درج ساعت کاری و پاسخگویی
 • امکان درج ویدیو

کلام آخر

اطلاعاتی که در اختیارتان قرار گرفت، همگی در جهت بررسی اهمیت داشتن وب سایت بودند و ما به طور اختصاصی در رابطه با طراحی سایت برای وکلا صحبت کردیم. حال اگر نمی دانید که دقیقا باید چه کاری انجام دهید، پیشنهاد ما به شما ساخت و طراحی یک وب سایت است؛ یک راه کم هزینه اما موثر در دیده شدند. اما اگر به هر دلیلی نمی خواهید یا نمی توانید هزینه طراحی سایت و سئو را بپردازید، توصیه می شود به طور رایگان در سایت مستر وکیل پروفایل خود را بسازید و از دیده شدن به عنوان یک وکیل خوب و حرفه ای لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر، https://mastervakil.com/contact-us کلیک کنید.

ثبت نام طراحی سایت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
دکمه بازگشت به بالا