تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کرج ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

بهترین وکیل کرج در حوزه های تخصصی مختلفی مانند طلاق، خانواده، ملکی و کیفری انتخاب می شود. وکیل خوب باید بتواند پرونده را با سرعت بیشتری به نتیجه برساند و در این خصوص موفق عمل کند. در این رابطه مواردی مانند بهترین وکیل کیفری کرج، وکیل پایه یک دادگستری در کرج، شماره وکیل خوب کرج، وکیل ملکی در کرج و بهترین وکیل طلاق مطرح می شوند.

مانند بهترین وکیل تهران می توانید در شهر کرج نیز وکلای بسیار حاذق و باتجربه ای را برای پیگیری پرونده های خود انتخاب کنید. مطمئنا تا کنون عباراتی مانند وکیل ملکی، وکیل خانواده و وکیل طلاق را شنیده اید. باید گفت که یک وکیل متخصص خوب می تواند در تمامی این حیطه ها پرونده قبول کند؛ اما در بیشتر مواقع وکلا تصمیم می گیرند که در در یک حیطه خاص فعالیت خود را به صورت تخصصی انجام دهندو در شهر کرج می توانید برای موضوعات مختلفی مانند خانواده، طلاق، ملکی و … وکیل مجرب و با تجربه انتخاب کنید.

در کرج محله های مختلفی مانند عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر و مهرشهر وجود دارند که در آن ها امکان مشاوره با وکلا وجود دارد. هر وکیل در هر منطقه فعالیت خود را ارائه می دهد؛ اما از سایر مناطق نیز موکل هایی می تواند داشته باشد. مانند بهترین وکیل ملکی در تهران می توانید در کرج نیز در این خصوص وکیل خوب پیدا کنید.

معرفی بهترین وکیل کرج

اگر بخواهیم بهترین وکیل کرج را معرفی کنیم، باید به مواردی مانند سوابق کاری، پرونده های موفق، نمونه کار، تحصیلات، تخصص و موارد این چنینی توجه کنیم. در این رابطه باید تحقیقات زیادی صورت بگیرد و بر اساس لیست وکلای خوب کرج و بررسی سوابق تصمیم نهایی در این رابطه اخذ شود. به همین دلیل ما در این سایت تصمیم گرفته ایم که لیستی جامع از بهترین وکلا در شهر کرج را به شما ارائه کنیم.

مسلما با داشتن لیست وکلا می تواند سوابق آن ها را بررسی کرد. در نتیجه این امکان وجود دارد که با توجه به سوابق و پرونده های موفق، وکیل بهتری انتخاب شود. وکلایی که در پرونده های خود به صورت موفق عمل کنند در این لیست جای دارند. این وکلا قادرند حتی پرونده های پیچیده را نیز دست بگیرند و به سرانجام برسانند. وکیل خوب موجب می شود که روند پرونده با سرعت بیشتری طی شود.

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

شماره تماس وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج آغاز کرده است. وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری و جرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد تهران است و به عنوان بهترین وکیل کرج در بین مردم شناخته شده است. ایشان در حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیز در کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب ونگارش،مقاله علمی را دارد. (کتاب مهارت وکالت_عقد رهن و.‌‌..)

برخی از سوابق:

 • مشاورحقوقی سازمان صدا وسیما
 • وکیل بانک‌های ملی و صادرات
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران وابسته به شرکت ایران خودرو
 • وکیل در وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • رییس کمیسیون فرهنگی مرکز وکلای البرز
 • مشاور حقوقی شرکت فروش خودرو ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی پروژهای سینمایی_تلویزیونی آنام،زمانه،پریا،روزهای بد به در…
 • وکیل وصول مطالبات شرکت رایان سایپا
 • مدیر حقوقی گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی شمشال

شماره تماس وکیل:

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. نامبرده به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

شماره تماس وکیل: 09128363507

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز

فریبا تیموری

فریبا تیموری

خانم فریبا تیموری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، رتبه ی برتر کنکور سراسری و عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی را می توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره در شهر کرج معرفی نمود که براساس تخصص و دانش و مهارت های خوبی که دارد، تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را برعهده می گیرد.

خانم تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای در کرج و رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا، دارای سوابق وکالتی بسیار درخشان و موفقی در زمینه ی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد که رضایت موکلین خود را به خوبی جلب نموده است . همچنین ایشان به جهت تخصصی که در امور بین المللی دارند، وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را در کلیه امور حقوقی پذیرا می باشند. خانم فریبا تیموری با تسلط کامل بر تمامی قوانین جاری کشور و با صبوری و خلق و خوی بسیار خوب، ارتباطی موثر با موکلین خود برقرار نموده و ضمن ارائه ی راهکار های مناسب در جهت حل مشکلات، نقشه ی راه پرونده را به ایشان نمایان می کند.

شهروندان کرج، شهر های حومه کرج و همچنین ساکنین تهران، می توانند با اطمینان خاطر وکالت انواع دعاوی حقوقی و ملکی، کیفری، انواع جرائم علیه اشخاص و اموال، دعاوی خانواده ( اعم از طلاق، مهریه، نفقه و غیره) را به خانم فریبا تیموری اعطاء نمایند.

مهارت و تخصص:

 • متخصص در دعاوی حقوقی، حقوق قراردادها و دعاوی ملکی
 • فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا
 • عضو انجمن علمی حقوق مالکیت های فکری
 • فعال حوزه ی حقوق زنان
 • پژوهشگر و نویسنده ی مقالات حقوقی متعدد
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • وکیل شرکت ها و نیز متخصص امور بانکی

تماس: 09129569170

آدرس دفتر وکالت: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهر دشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تجاری تخصصی البرز، بلوک b، طبقه ۵ واحد ۹

مراجعه ی حضوری فقط با تعیین وقت قبلی

مهدی نظافتی

مهدی نظافتی

آقای مهدی نظافتی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرج و تهران با شماره پروانه 35433 می باشد و به تمامی زمینه های حقوقی تسلط کاملی دارد. ایشان در کلیه زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت می پردازد. آقای مهدی نظافتی دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره تماس: 

 

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ونک

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

آقای علیرضا اکبری «وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی» است و در آزمون وکالت سال 1387 با رتبه ممتاز قبول و از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه وکالت دادگستری آغاز و اقدام به تأسیس مؤسسه حقوقی نموده است.

در صدها پرونده با موضوعات کیفری، حقوقی و خانواده در تمامی مراجع قضایی (از شورای حل اختلاف تا دیوان‌عالی کشور) سابقه‌ وکالت دارد. تمرکز وکالتی ایشان در پرونده‌های کیفری از قبیل قتل، مواد مخدر، آدم‌ربایی، سرقت، کلاهبرداری و غیره می‌باشد، اما در عین حال در پرونده‌های حقوقی و خانواده نیز به وکالت پرداخته است.

در کرج و شهرهای اطراف به عنوان وکیل باتجربه‌ شناخته می‌شود که در دریافت حق الوکاله از نیازمندان و مراعات حال‌شان ملاحظات جدی دارد. به لحاظ علمی و تحصیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی بوده و هم اکنون در مرحله‌ی دفاع از رساله در مقطع «دکترای حقوق کیفری و جرم‌شناسی» می‌باشد.

در انتخابات دوره نهم، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی جزء نامزدهای تأیید صلاحیت شده از حوزه انتخابیه تهران بوده و به رقابت پرداخت.

تخصص و مهارت‌ها:

 •  جرایم علیه اشخاص، آدم ربایی، ایراد صدمات بدنی، اخاذی، افشای اسرار، اخلال درنظم و آرامش عمومی، بی احتیاطی در رانندگی  ( فوت یا صدمه)، تهدید به قتل، توهین و افتراء، جرایم علیه اطفال ، حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط)، جرایم علیه اموال، ارتشاء، اختلاس، کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت، تصرف عدوانی، جرایم علیه امنیت، محاربه و جاسوسی، افساد فی الارض و غیره * دعاوی خانواده، اثبات زوجیت، اثبات نسب، نفی نسب، طلاق، تمکین، مهریه و غیره * دعاوی ملکی، اثبات مالکیت، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و ممانعت از حق، الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل، تخلیه و غیره

شماره تماس وکیل: 0912523473632550857

آدرس : کرج، خیابان طالقانی، پایین‌تر از پل آزادگان، مؤسسه حقوقی علیرضا اکبری

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدی پناه

خانم مهشید مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلای دادگستری البرز توانسته با رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و در عین حال رتبه تک رقمی آزمون اختبار خود را پشت سر بگزارد،ایشان با انجام بیش از 450 پرونده حقوقی و 8 سال سابقه جزء بهترین وکیل های کرج هستند.

سابقه کار:

 • وکیل شرکت کانتینر توحید البرز
 • وکیل نماینده مجلس
 • وکیل پزشکان مطرح البرز
 • وکیل شرکت های لبنی
 • و همچنین تعدادی از ایرانیان سرشناس که خارج از کشور هستند

تخصص در :

 • کلیه امور و دعاوی ملکی، دیوان عدالت و عالی کشور
 • کلیه امور خانواده: طلاق توافقی 10 روزه، مهریه، تغییر نام و…
 • تمامی دعاوی کیفری: دیه، تجاوز، مواد مخدر و…

پرونده های خاص

پرونده کلاه برداری و ده خواری بزرگ ساوجبلاغ+ دزدی زنجیره ای 40 خودرو +کلاه برداری معروف هشتگرد+ پرونده زمین خواری چند هکتاری مهرشهر

شماره تماس: 09121796014

آدرس دفتر وکالت: کرج، گوهردشت، بلوار مطهری، ۱۰۰ متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان طبقه فوقانی دفتر اسناد 80 طبقه سوم

رامین صمدی

رامین صمدی

آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در کرج بصورت تخصصی در زمینه های کیفری، قتل، مواد مخدر، تجاوز، کلاهبرداری و سرقت فعالیت می کند. آقای صمدی بدلیل مسئولیت پذیری بالا و مورد اعتماد بودن بین مردم مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته، ایشان تا بحال 300 پرونده انجام شده در کارنامه خود ثبت کرده.

تخصص و مهارت:

 • %80 پیروزی در پرونده ها
 • 300 پرونده انجام شده
 • کیفری
 • قتل
 • مواد مخدر
 • کلاهبرداری
 • تجاوز
 • سرقت

شماره تماس: 09123693046

آدرس دفتر وکالت: آزادگان، جنب تامین اجتماعی، ساختمان سایه، طبقه سوم، دفتر آقای رامین صمدی

سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای البرز
 • متخصص در دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم قراردادهای حقوقی
 • فعال حقوق زنان
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09383419551

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

پیج ایسناگرام: azhideh_lawyer

معرفی بهترین وکیل کرج

خدمات بهترین وکیل کرج چه هستند؟

همانطور که ذکر شد یک وکیل دادگستری ممکن است در حیطه های مختلفی فعالیت تخصصی انجام دهد. در نتیجه خدمات وکلا در حوزه های مختلف مانند خانواده، طلاق، ملکی و کیفری می تواند با هم متفاوت باشد. به همین دلیل خدمات بهترین وکیل کرج بر اساس تخصص وی مشخص می شود. ما در این بخش به خدمات کلی یک وکیل اشاره خواهیم کرد:

 • دریافت وکلالت از موکل با وکالت نامه الکترونیکی
 • امکان قبول پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری
 • امکان مراجعه به مراجع قضایی، شرکت در دادگاه بدوی، دادگاه تجدید نظر و …
 • به دست آوردن آراء مختلف در خصوص پرونده های کیفری و حقوقی به نفع موکل پرونده
 • امکان قبول پرونده های متعدد مانند دعاوی ارث، ملک، چک، سفته، وصیت و …
 • امکان قبول وکالت در خصوص پرونده های کیفری مربوط به قتل، تجاوز، قاچاق و …
 • مشاوره با موکل در خصوص چگونگی طی کردن پرونده
 • مشاوره برای تنظیم قرارداد مالی

همانطور که مشاهده می کنید این موارد به صورت کلی ذکر شده اند و به این موضوع اشاره دارند که وکلا قادرند پرونده های مختلف را بررسی کنند. بدیهی است که در صورت انتخاب وکیل تخصصی، روند پرونده با سرعت بیشتری طی می شود. از این رو توصیه می شود که برای انتخاب بهترین وکیل به این موضوع دقت شود. مانند بهترین وکیل طلاق در تهران می توانید وکیل در حیطه های مختلف را انتخاب کنید.

خدمات بهترین وکیل کرج چه هستند؟انواع وکیل بر اساس تخصص

در ادامه بحث انتخاب بهترین وکیل کرج باید به انواع وکیل نیز اشاره شود. همانطور که در ابتدا نیز ذکر شد وکلا در حیطه های تخصصی اغلب فعالیت خود را به موکلین ارائه می دهند. به این معنی که یک وکیل در یک زمینه تجربه و تخصص بیشتری دارد و در نتیجه پرونده های مرتبط با آن حوزه خاص را انتخاب می کند. بهتر است که موکلین نیز برای پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری خود، وکلای متخصص در زمینه های مختلف را انتخاب کنند. انواع وکیل بر اساس تخصص عبارتند از:

 • بهترین وکیل خانواده: وکیل خانواده در کرج می تواند در خصوص دعاوی مربوط به طلاق، حضانت فرزند و … مشاوره دهد.
 • بهترین وکیل طلاق: وکیل طلاق می تواند به صورت تخصصی به اموری مانند طلاق از طرف زن، از طرف مرد و طلاق توافقی بپردازد.
 • بهترین وکیل ملکی: مواردی مانند مشکلات ملکی، فروش املاک، تصرف عدوانی و … توسط وکیل ملکی باید قبول شوند.
 • بهترین وکیل کیفری: اتهامات جنایی، دفاع و … باید با گرفتن وکیل کیفری حل و فصل شوند.

کلام آخر

ما در این مقاله در خصوص بهترین وکیل کرج مطالبی را ذکر کردیم. همانطور که گفته شد وکیل ممکن است در حیطه های مختلفی به صورت تخصصی خدمات ارائه دهد. مثلا وکیل طلاق، وکیل خانواده و … هر کدام در این حیطه ها تخصص و تجربه بسیار زیادی دارند. از این رو شانس موکل برای موفقیت در این پرونده ها نیز بیشتر است و بسیاری از موکلین نیز تمایل دارند که وکلا به صورت تخصصی به موضوع دعاوی اشراف داشته باشند تا روند پرونده سریع تر طی شود. از این رو با انتخاب وکیل متخصص می تواند نتیجه بهتری از یک پرونده حقوقی یا کیفری به دست آورد.

5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا