تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

بهترین وکیل ملکی در تهران را می توان بر اساس معیارهایی مانند میزان مهارت و تخصص، تجربه و سابقه بر اساس رزومه وکیل ملکی انتخاب کرد. این وکلا اغلب در حوزه های مربوط به ملک و املاک پرونده های مختلف را بررسی می کنند. در این رابطه مواردی مانند مشاوره رایگان وکیل ملکی، بهترین وکیل ملکی غرب تهران، شماره وکیل ملکی، وکیل ملکی آنلاین و بهترین وکیل تهران مطرح می شوند.

همانطور که می دانید وکلای زیادی در تهران و مناطق مختلف آن مانند غرب، شرق، شمال و جنوب در حال فعالیت هستند. انتخاب وکیل ملکی مانند بهترین وکیل خانواده در تهران می تواند چالش برانگیز باشد. در این راستا بهتر است که وکیلی انتخاب شود که رزومه خوبی در حوزه ملک دارد. باید به این مورد دقت شود که پرونده های موفق وکیل به چه میزان است و بر همین اساس بهترین وکیل ملکی انتخاب شود.

باید گفت که هر کدام از دعاوی می توانند پیچیدگی های خاص خود را داشته باشند و به همین دلیل اغلب وکلا سعی می کنند که در یک حیطه خاص پرونده های بیشتری را قبول کنند. با این کار وکیل پایه یک دادگستری در یک حیطه مانند ملک و املاک اشراف بیشتری روی مسائل حقوقی خواهد داشت. در نتیجه می تواند روند پرونده را با سرعت بیشتری طی کند. به همین دلیل امکان موفقیت در چنین حالتی بیشتر است و افراد تمایل دارند با وکلای این چنینی روند پرونده را طی کنند.

معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران

همانطور که می دانید انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران کار چندان ساده ای نیست. وکلا با سوابق و تجربیات مختلفی در تهران فعالیت می کنند که می توان بر همین اساس آن ها را انتخاب کرد. بهترین وکیل ملکی تهران باید در حوزه ملک و املاک مهارت بالایی داشته باشد. آگاهی از تغییراتی که در قوانین حقوقی این زمینه ایجاد می شود می تواند به وکیل ملکی کمک کند. وی باید در این حوزه تسلط و تمرکز بالایی داشته باشد تا بتواند هر پرونده ملکی با جزییات مختلف را به خوبی پیگیری کند.

نوشته های مشابه

برگزاری جلسات متعدد با موکل می تواند موجب شود که وکیل از پرونده اطلاعات بیشتری کسب کند و در نتیجه می تواند در این خصوص روند بهتری داشته باشد. وکیل می تواند از این طریق با داشتن اطلاعات، استراتژی بهتری در این خصوص داشته باشد. قدرت کلامی خوب می تواند در این راستا بسیار کمک کننده باشد. وکیل می تواند با وکالت از موکل خود در دادگاه عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و در این رابطه بتواند از حق موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل ملکی باید علاوه بر داشتن سوابق در خصوص ملک و املاک، باید عملکرد مناسبی در روند پرونده از خود نشان دهد؛ بنابراین باید در این خصوص تحقیقات بیشتری صورت بگیرد و با توجه به یک لیست، وکیل ملکی مورد نظر انتخاب شود.

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

 

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.
ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید. جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09121722464 – 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو یکی از بهترین وکلا پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان،  به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • متخصص در امور تجاری
 • وکیل متخصص شرکت ها
 • وکیل متخصص در قرارداد های تجاری
 • تنظیم انواع قرارداد ها ( داخلی و بین المللی)
 • متخصص در امور تجار و ورشکستگی
 • وکیل متخصص پرونده های ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • امور کیفری
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط به چک
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده، کلاهبرداری و جعل استاد، انحصار وراثت،مصادره و….

آدرس: دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر ، خیابان مصدق شمالی ، کوچه یتزدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

آدرس سایت: hajilou-lawyer.com

مونا ترابی

وکیل مونا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ١٠ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، از موفق ترین وکلای ایرانی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ومدیریت موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های متعدد کیفری و ملکی… افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 1. وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 2. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 3. وکالت در دیوان عالی کشور
 4. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 5. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 6. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

آدرس دفتر وکالت: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129 طبقه 5 واحد 505

آدرس دفتر وکالت: ظفر، نفت (مصدق ) شمالی، خیابان دامغانی (11) پ 38 واحد 2

آدرس سایت: edalatariyayi.com

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره های تماس: 09120567300 – 09120567200

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰

مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق ترین وکلای ایرانی می باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری مرکز (تهران ) – با بیش از چندین سال تجربه و سابقه وکالت درپرونده های متعدد و پیچیده در زمینه های حقوقی (ملکی، شرکت ها، شرایط عمومی پیمان، مطالبه صورت وضعیت پیمانکاران و مشاوران، امور قراردادها، وصول مطالبات شرکت های ایرانی و خارجی، دعاوی بازرگانی و گمرکی، چک، خانواده، ارث، فروش املاک مشاعی، شهرداریها، بانکی، مشارکت درساخت،ابطال سند، سرقفلی، استملاک و تحصیل اراضی در اجرای طرح های عمومی و عمرانی دستگاههای دولتی و شهرداریها ،کلیه دعاوی پیمانکاران و مشاوران و…..) کیفری ( چک، کلاهبرداری، اختلاس، ربا، مواد مخدر، جرایم سایبری و……) و ثبتی

برخی سوابق شغلی و حرفه ای مرتبط :

 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت های بزرگ پیمانکاری گرید 1 کشور( شرکت ساختمانی ارکان سازان مهر آریا)
  GULF Helicopters companyشرکت قطری * وکیل
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت ساختمانی سازه پردازان سدید کویر
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب
 • وکیل شرکت مهندسین توزین
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت هلیکوپتری بالگرد افق کیش
 • وکیل پایه یک دادگستری ( شماره پروانه 25641)
 • قبول دعاوی در تمامی زمینه های حقوقی .کیفری .ثبتی
 • دیوان عالی کشور
 • دیوان عدالت اداری
 • قبول دعاوی ایرانیان مقیم خارج از کشور

شماره تماس: 09122731465

آدرس دفتر وکالت: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به خیابان حسن آباد جنب املاک رهام پلاک375 طبقه 4 واحد 27


دکتر امین گلریز

امین-گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از خوشنام ترین و بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری حقوق بوده و در سوابق خود علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد، دارا تاییده علمی از اساتید مبرز کشور می باشد. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده های مهم و شرکت در همایش های ملی حقوقی از دیگر افتخارات ایشان می باشد.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917
شماره تماس دفتر: 02122732919
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

تماس: 09121212133 – 02144969001 – 02144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت، با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود و باید گفت ارائه مشاوره به صورت تخصصی از نکات قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.

همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

بررسی سوابق کاری موسسه دادمهر عدالت نشان داده که این مرکز به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران، کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بدون نیاز به پیگیری از جانب موکلین بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار اشخاص ذیربط می گذارد که این امر نکته قوت مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد.
با توجه به اینکه امور حقوقی در این مجموعه ی گسترده، توسط وکلای تخصصی که همگی از اعضای هیات مدیره موسسه هستند انجام می شود،اساساً برای هر موضوع خاص تیمی از وکلای مجرب در خدمت شما خواهد بود.

شماره تماس: 09128899146 – 09128308497 – 02177762314

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی پلاک 61 واحد 8

سروش گل پرور

سروش گل پرور

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران، ایشان ۱۰ سال سابقه در زمینه وکالت را دارند، از سوابق ایشان به مدیر حقوقی، مشاوره حقوقی و وکیل شرکت های معتبر دولتی و خصوصی (بزرگترین شرکت بیمه تکمیلی در کشور)، شرکت تعاونی مترو و شرکت آهاب میتوان اشاره کرد. آقای گل پرور دانشجوی دکتری حقوق خصوصی هستند،کلیه دعاوی کیفری،خانواده،طلاق،ملکی و… را قبول میکنند.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده
 • طلاق

شماره تماس: 09124141782

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین خیابان اسدآبادی و خیابان چهلستون، پلاک 38 ساختمان ارشیا طبقه دوم واحد 4

مریم غیایی

مریم غیایی

سرکار خانم مریم غیایی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران است که در زمینه های حقوقی و کیفری به فعالیت می پردازد. ایشان تخصص بالایی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و تنظیم قراردادها دارد. خانم مریم غیایی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 • تنظیم قراردادها
 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09124027604

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، بلوک b، طبقه۳، واحد ۳۰۴

نقش وکیل در پرونده ملکی

برخی از پرونده های ملکی حساسیت زیادی دارند و به همین دلیل افراد در این پرونده ها به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. می توان گفت که وکیل در یک پرونده نقش بسیار مهمی ایفا می کند. وکیل خوب می تواند مسائل حقوقی را با روند بهتری انجام دهد. این مورد می تواند موجب شود که موفقیت در پرونده های ملکی بالاتر برود. وکیل با داشتن تجربه بالا در خصوص ملک و املاک می تواند مسیر یک پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد.

در راستای رسیدن به موفقیت در پرونده های مختلف باید وکیل روی تمامی جنبه های پرونده تسلط کافی داشته باشند. به ویژه در مسائل ملک و املاک وی باید در این خصوص تسلط کافی داشته باشد به همین دلیل نقش وکیل در پرونده های ملکی بسیار شاخص می باشد. از این رو توصیه می شود که در این پرونده ها تحقیق و جستجوی بیشتری در این خصوص صورت گیرد.

معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران

موضوع پرونده ملکی چیست؟

همانطور که از نام پرونده ملکی مشخص است این پرونده ها در خصوص ملک و املاک است. مواردی از قبیل انحصار وراثت، تصرف ملک، تصرف عدوانی، جلوگیری در برابر حق یا ایجاد مزاحمت در ملک می باشند. اگر پرونده در خصوص تصرف عدوانی است باید وکیل ملکی تسلط بسیار زیادی روی این موضوع داشته باشد. برخی از این پرونده ها ممکن است دارای پیچیدگی های خاصی باشند که تنها با داشتن یک وکیل ملکی با تجربه می توان آنها را به سرانجام رساند. بهترین وکیل ملکی تهران در این خصوص می تواند گزینه مناسبی باشد تا روند پرونده به خوبی طی شود.

مزاحمت در املاک نیز یکی دیگر از مواردی است که در پرونده های ملکی مطرح می شود. در این حالت تصرف ملک توسط شخص دیگری صورت می گیرد و وکیل ملکی باید در این خصوص بتواند از حقوق موکلش دفاع کند. موضوع پرونده های ملکی کاملا مشخص است و در این خصوص باید وکیل مهارت و تجربه زیادی داشته باشد. در برخی از پرونده های ملکی باید سند ملکی تک برگ ارائه شود تا روند پرونده به درستی طی شود.

موضوع پرونده ملکی چیست؟

وظایف وکیل ملکی چه هستند؟

وکلا در پرونده های مختلف ملکی، خانواده، طلاق و … دارای وظایف خاصی هستند. بدیهی است که بهترین وکیل ملکی تهران نیز دارای وظایفی است که عبارتند از:

 • تمرکز و تسلط در طی کردن روند پرونده
 • جلب رضایت موکل
 • همکاری با موکل و تشکیل جلسات مشاوره با وی
 • داشتن دانش روانشناسی
 • ارتباط موثر و مفید با موکلین
 • آشنایی با قوانین، تبصره های حقوقی و مسائل حقوقی

کلام آخر

همانطور که در بالا اشاره شده انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران کار چندان ساده ای نیست. امروزه وکلای بسیار خبره ای در زمینه ملکی در تهران فعالیت می کنند. هر کدام از این وکلا در یک منطقه از تهران مشغول به کار هستند و به همین دلیل دسترسی به وکلای خوب چندان دشوار نیست؛ اما باید در انتخاب وکیل وسواس به خرج داد و پرونده را به کسی محول کرد که بتواند آن را پیگیری کند و به نتیجه برساند. به همین دلیل باید قبل از انتخاب وکلای خوب، در این خصوص تحقیقات زیادی صورت گیرد.

بهتر است انتخاب بهترین وکیل ملکی با توجه به مواردی مانند سوابق، تجربه، پرونده های موفق و … باشد. تنها در این صورت می توان به وی به عنوان یک وکیل ملکی خوب اطمینان کرد و پرونده را به وی سپرد.

4/5 - (2 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا