تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در مشهد ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد باید به مواردی از قبیل سابقه کاری وکیل، تحصیلات، مهارت ها و پرونده های موفق وی توجه شود. وکیل طلاق پرونده هایی مانند طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی را قبول می کند. بیشتر وکلا در یک حوزه خاص تمایل به فعالیت دارند که ممکن است این مورد بر اساس علاقه آنها باشد.

در این رابطه مواردی مانند بهترین وکیل مشهد، وکیل برای طلاق از طرف زن در مشهد، بهترین وکیل مهریه و طلاق، بهترین وکیل طلاق توافقی و مشاوره وکیل طلاق مطرح می شوند. می توان گفت که بحث طلاق در قوانین و مسائل حقوقی تا حدودی پیچیده است و به همین دلیل وکیل باید اشراف کاملی روی قوانین داشته باشد. مانند بهترین وکیل طلاق در تهران، در شهر مشهد نیز می توانید وکلایی را پیدا کنید که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

زوجین ممکن است به دلایل مختلف قصد داشته باشند که از یکدیگر جدا شوند. این درخواست ممکن است از طرف زن، مرد و یا به صورت توافقی باشد. اغلب در صورتی که طلاق از طرف مرد باشد، شرایط پرونده چندان پیچیده نیست چراکه حق طلاق با مرد است؛ اما در خصوص طلاق از طرف زن و دریافت مهریه پرونده باید توسط وکیل بررسی شود.

معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد

در راستای معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد باید یک لیست از وکیل طلاق خوب در این شهر تهیه شود. با مراجعه به لیست بهترین وکلا امکان مقایسه آنها از نظر سابقه، تحصیلات، مهارت و پرونده های موفق وجود دارد. در درجه اول باید وکلا از نظر تعداد پرونده های دریافتی بررسی شوند و سپس به این مورد توجه شود که پرونده های موفق از میان این پرونده ها چه تعداد است.

مانند بهترین وکیل طلاق در کرج می توانید در مشهد نیز وکلای تخصصی در حوزه های مورد نظر را پیدا کنید. وکیل طلاق باید به مسائل حقوقی مانند نفقه، مهریه و انواع طلاق اشراف کامل داشته باشد تا بتواند از حق موکل خود در دادگاه دفاع کند. پرونده های حقوقی و کیفری ممکن است ساده و یا دارای پیچیدگی های خاص خود باشند. در هر صورت این دعاوی باید به وکیلی سپرده شوند که در این کار دارای مهارت و تجربه بالایی است.

وکیل پایه یک دادگستری در هر حوزه تخصصی مانند طلاق، باید پیگیر باشد و جلسات مشاوره متعدد با موکل خود برگزار کند. اغلب هزینه وکیل بر اساس نوع پرونده و سختی آن تعیین می شود. شما می توانید با مطالعه لیستی که ما در سایت دادخواه وکالت از وکیل طلاق قرار داده ایم، وکلای مختلف را با هم مقایسه کنید و گزینه مورد نظر خود را از میان آنها انتخاب کنید.

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

وکیل فرهاد حسینی مقدم، از وکلای مجرب و متخصص در حوزه خانواده و طلاق می باشد، ایشان در دعاوی و امور طلاق، بر حسب رسالت اخلاقی و حرفه ای به دنبال صلح و سازش زوجین است و در صورت عدم سازش و اصرار بر جدایی، وکالت پرونده را انجام و با تجربه و راهکارهای هوشمندانه و قانونی که دارد در کوتاهترین زمان ممکن کار موکلش را انجام می دهد.

آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به این موضوع و آگاهی از حقوق و تکالیف خود و طرف مقابل باعث میشود که طرف دعوا در تصمیم گیری ها و اقدامات خود به دنبال یکی از وکلای خوب برای طلاق و جدایی از طرف زوجه، زوج یا طلاق توافقی باشد ما در این نوشته وکیل حسینی مقدم را بعنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در مشهد معرفی می نماییم.

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد15

خدیجه ذاکر

خدیجه ذاکر

سرکار خانم خدیجه ذاکر، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد است که به واسطه فعالیت دقیق و موفقی که داشته، یکی از محبوب ترین وکلا شناخته شده است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

10 سال سابقه موفق در دعاوی خانواده
کسب رتبه برتر کانون خراسان
مشاور حقوقی

شماره تماس: 09355512798 09151069858

آدرس: مشهد، بلوار سجاد

(وقت مشاوره فقط با هماهنگی قبلی)

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

طلاق توافقی
طلاق مرد
طلاق زن
ثبت ازدواج، ثبت طلاق.
مشاوره قبل ازدواج، مشاوره قبل طلاق.
جهیزیه
مهریه
تمکین
ازدواج مجدد
وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09156024004 05137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای خراسان رضوی با ده سال سابقه وکالت ،در حیطه طلاق با متد برگزاری جلسات حرفه ای از طریق مذاکره، سازش، تنظیم صورتجلسه و در صورت تمایل زوجین به جدایی، ارائه نوین ترین راهکار قانونی شما را تا رسیدن به آرامش خاطر همراهی می نماید. وکیل مریم جلالی با تجربه و دانش نسبت به حقوق خانواده و حقوق قضایی در زمره بهترین وکیل طلاق مشهد است چرا که علاوه بر بازکردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم می باشد. انواع طلاق نیاز به پیگیری منظم و دفاع تخصصی تا رسیدن به نتیجه دارد.
طلاق توافقی، طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه، وکالت در طلاق برای زوجه، از جمله مواردی است که متناسب با توان مالی موکل پذیرش مشاوره و وکالت می نماید.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR

محسن کتولی

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند و سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد و به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعاوی خانوادگی می‌باشند.

دعاوی:

 • طلاق
 • مهریه
 •  نفقه
 •  تمکین
 •  استرداد جهیزیه
 • حضانت فرزند
 • و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

“دریافت حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن و در مواردی حتی بدون مراجعه به مشاوره پیش از طلاق ”
حتماً قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت کنید .

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

همچنین ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09155218544

آدرس موسسه و دفتر حقوقی ایشان در: مشهد بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.

زهرا یوسف نیا

زهرا یوسف نیا

سرکار خانم زهرا یوسف نیا، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و دارای رتبه ۸ آزمون وکالت و رتبه ۴۲ آزمون قضات نیز می باشند. ایشان دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در کلیه امور:

پرونده های خانواده (طلاق یکطرفه از سوی زوجه، طلاق توافقی، وکالت در طلاق، فسخ نکاح، اثبات زوجیت، مهریه،نفقه، حضانت، ملاقات فرزند، اثبات نسب…)
پرونده کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، تصرف عدوانی، رابطه نامشروع، سرقت، مواد مخدر و….
پرونده حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ قرارداد، اقاله، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهد و خسارات قراردادی، مطالبه وجه چک و سفته و ….

شماره های تماس: 09155508662 09156463855

آدرس: مشهد، بلوار شفا، بین شفا ۲۱ و ۲۳ (بین محمد زاده ۶ و ۸ )، پلاک ۱۴۶، طبقه اول، روبروی دادگاه خانواده

معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد

مراحل ثبت طلاق توسط وکیل

در راستای معرفی بهترین وکیل طلاق در مشهد، باید در خصوص مراحل ثبت طلاق توسط وی مطالبی را بیان کنیم. این مراحل باید به بهترین شکل ممکن توسط وکیل متخصص در حوزه طلاق انجام شوند. گاهی رونده پرونده های طلاق ممکن است طولانی شود و این موضوع بستگی به مهارت وکیل دارد. مراحل انجام طلاق ممکن است با هم متفاوت باشد که اغلب به صورت زیر دنبال می شود:

 • صادر کردن گواهی عدم سازش: در صورتی که طلاق توافقی باشد باید زوجین در جلسات مشاوره شرکت کنند. در صورت تشخیص عدم سازش بین زوجین توسط روانشناس، گواهی عدم سازش صادر می شود.
 • ارائه دادخواست به منظور ثبت طلاق: بعد از صدور گواهی عدم ساز شو انجام مشاوره، باید یک دادخواست برای ثبت طلاق ثبت شود و مرحله بعدی ارجاع پرونده به شورای حق اختلاف است.
 • ارجاع پرونده به دادگاه خانواده: با ارجاع پرونده طلاق به دادگاه باید مدارک در خصوص طلاق نیز همراه پرونده ارجاع داده شوند. مدارکی مانند برگه مشاوره، وکالت طلاق و … از اصلی ترین مدارک می باشند.
 • اثبات طلاق بر طبق شروط 12 گانه ضمن عقد: همانطور که می دانید برای طلاق از طرف زن باید به یکی از شروط 12 گانه ضمن عقد مراجعه شود. در صورت داشتن شروط، امکان ثبت طلاق از طرف زن وجود دارد.
 • صدور و اجرای حکم: در صورت اثبات شروط 12 گانه طلاق، حکم نهایی آن صادر می شود و به منظور اجرایی شدن به دفترخانه طلاق ارجاع داده خواهد شد.

مراحل ثبت طلاق توسط وکیل

نکات طلایی در انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد

به منظور انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد باید نکات مهمی را در نظر داشت که ما در این بخش به این نکات طلایی اشاره خواهیم کرد:

 • توجه به میزان تخصص و مهارت وکیل طلاق: بدیهی است که میزان تخصص و مهارت وکیل در موفقیت در پرونده‌های مختلف می تواند موثر باشد.
 • انتخاب وکیلی که تخصص وی دعاوی طلاق و خانواده باشد: وکیل باید به صورت تخصصی در حوزه طلاق و مسائل خانواده کار کرده‌باشد و تخصص وی در این خصوص باشد.
 • برگزاری چندین جلسه با وکیل قبل از انتخاب نهایی وی: بهتر است که جلسات متعددی با وکیل قبل از انتخاب وی برگزار شود تا با میزان مهارت او در این زمینه بیشتر آشنا شویم.
 • توجه به اخلاقیات و نحوه برخورد وکیل در همان جلسات اولیه: اخلاق وکیل و نحوه برخورد با موکل در همان جلسه اول مشخص می شود و باید در این خصوص تصمیم‌گیری لازم انجام شود.

کلام آخر

به منظور انتخاب بهترین وکیل طلاق در مشهد باید به لیست وکلای طلاق مراجعه شود. باید به این مسئله دقت کنید که وکیل باید  در حوزه تخصص خود بهترین عملکرد را ‌باشد. وکلا از همان ابتدای قبول پرونده های حقوقی سعی می کنند که در یک حوزه خاص فعالیت کنند. با این روش در یک حیطه خاص مانند طلاق مهارت بیشتری کسب می کنند و در نتیجه به راحتی می توانند از موکل خود در چنین پرونده هایی دفاع کنند.

مشاوره با وکیل طلاق می تواند به موکل در انتخاب بهتر کمک کند. جلسات مشاوره در ابتدا این امکان را برای موکل فراهم می کنند که وکیل را با توجه به اخلاقیات، میزان مهارت و تخصص انتخاب کنند. در نتیجه امکان موفقیت در پرونده طلاق بیشتر شود. میزان هزینه وکیل طلاق یا همان حق الوکاله نیز بر اساس سختی پرونده به صورت توافقی اعلام می‌شود.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا