تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مشهد ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

انتخاب بهترین وکیل مشهد می تواند بر طبق معیارهای مختلفی صورت گیرد. در خصوص انتخاب وکیل باید به حوزه تخصصی وی نیز مانند خانواده، طلاق، کیفری و ملکی توجه شود. یک وکیل خوب باید بتواند در حوزه تخصصی خود پرونده های مختلف را با سرعت بیشتری به نتیجه برساند. در این راستا مواردی مانند بهترین وکیل طلاق مشهد، وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، وکیل خوب در مشهد و بهترین وکیل ملکی مشهد مطرح می شوند.

در مشهد به عنوان مرکز استان خراسان رضوی، وکلای باتجربه و حاذقی در حوزه های تخصصی مختلف فعالیت می کنند. مانند بهترین وکیل کرج یا تهران، می توانید در این شهر نیز بهترین وکیل را پیدا کنید. د این راستا باید در درجه اول به رزومه وکیل دقت شود.

همانطور که ذکر شد این امکان وجود دارد که هر وکیل در یک حوزه تخصصی فعالیت بیشتری داشته باشد. این مورد بستگی به سطح تحصیلات و یا علاقه وکیل دارد. با قبول پرونده ها در حوزه هایی مانند طلاق، خانواده، ملکی و کیفری، وکیل می تواند در یک حیطه خاص تجربه بیشتری کسب و کند و در نتیجه تواند پرونده ها را با سرعت بیشتری به سرانجام برساند. بهترین وکیل تهران نیز بر همین اساس تعیین می شود و باید در این رابطه به تخصص وی دقت شود.

معرفی بهترین وکیل مشهد

در راستای معرفی بهترین وکیل مشهد باید به این موضوع دقت شود که در یک شهر بزرگ این امکان وجود دارد که وکلای بسیار زیادی فعالیت کنند. در نتیجه حق انتخاب موکلین برای انتخاب وکیل بیشتر می شود. به همین دلیل توصیه می شود که برای این کار در وهله اول به رزومه کاری وکیل پایه یک دادگستری دقت شود. تعداد پرونده های موفق می تواند اصلی ترین مورد برای انتخاب یک وکیل خوب باشد.

در این خصوص می تواند مواردی مانند نمونه کار، تحصیلات، سوابق کاری و … را نیز در نظر گرفت. بدین منظور باید تحقیقات بسیار زیادی در این رابطه انجام شود؛ چراکه انتخاب یک وکیل خوب می تواند موجب شود که روند پرونده با سرعت بیشتری طی شود. وکیل با مسائل حقوقی و کیفری آشنایی دارد و اگر در حوزه خاصی فعالیت کند، اشراف بیشتری نیز به آن حیطه خواهد داشت.

در صورت داشتن لیستی از وکلا می توان از بین آنها بر اساس سوابق کاری، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد. به همین دلیل ما در سایت دادخواه وکالت در هر شهر بهترین وکلا را معرفی خواهیم کرد تا شما بتوانید بر اساس رزومه، سوابق و پرونده های موفق، وکیل مد نظر خود را پیدا کنید. به عنوان مثال شما می توانید بهترین وکیل طلاق مشهد را با توجه به تخصص، انتخاب کنید.

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

سیدفرهاد حسینی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی وکلای دادگستری خراسان، با بیش از 10 سال سابقه کار حرفه ای در وکالت، از وکلای محبوب و خوشنام شهر مشهد و حتی ایران شناخته می شوند، ایشان بیشتر ویژگی های یک وکیل خوب از جمله صداقت، تعهد، امانتداری و شجاع بودن را دارند، وکیل فرهاد حسینی مقدم همواره در رفع مشکلات موکلین می کوشد و در حق الوکاله نیز منصف می باشد ایشان بعنوان وکیل دادگستری رسالت اصلی خود را برای احقاق حقوق موکلین انجام می دهد.

اهمیت داشتن وکیل دادگستری در پرونده های قضایی بر کسی پوشیده نیست و مهم تر انتخاب وکیل برتر و متخصص برای موضوع پرونده می باشد که به حل بهتر مشکل حقوقی کمک می نماید. وکالت همانند پزشکی تعهد به وسیله است نه نتیجه، ولی معرفی و انتخاب یک وکیل کاربلد از بین لیست و اسامی بهترین وکلا، می تواند بسیار موثر در نتیجه پرونده باشد.

حوزه های انجام وکالت

 • وکالت و مشاوره دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

جهت اعطاء وکالت به وکیل فرهاد حسینی مقدم یکی از وکلای حرفه ای مشهد، می توانید از طریق شماره تماس زیر نسبت به تعیین وقبلی اقدام نمایید:

شماره تماس: 09155003417

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرزعباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد 15

دکتر عباس شفیعی

دکتر عباس شفیعی

آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، دانش پژوه مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند. وکیل عباس شفیعی ارائه‌ دهنده‌ ی خدمات مهاجرتی با داشتن تیمی متخصص و با تجربه که می توانند با قبول پرونده های متقاضیان، کلیه اقدامات را برای اخذ تابعیت (شهروندی)، اخذ اقامت دائم، اخذ اقامت موقت تحصیلی یا کاری کشورهای معتبر دنیا برای مراجعه کنندگان خود انجام دهند.

 برخی از تخصص آقای دکتر شفیعی:

وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
وکالت در قراردادهای پیمانکاری
مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
طلاق توافقی حداقل ۷روزه
طلاق به درخواست زوجه حداقل ۴۵روزه
وکالت ایرانیان خارج از کشور
مطالبه مهریه حداقل ۷روزه

 برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

(حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۴ ، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

آدرس وب سایت: https://mashhad-law.com/

سید مسعود حیدری

سید مسعود حیدری

سید مسعود حیدری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای مفساد اقتصادی و مالی ،حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 30 روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند’وکالت افراد سیاسی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کارنامه وکالت خود دارند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 8970 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “سید مسعود حیدری ” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “سید مسعود حیدری” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09128306923 09151082866

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری مشهد یکی از بهترین وکلای مشهد با ۱۵سال سابقه کار وکالت هستند که بصورت حرفه ای بیش از ۷۰۰۰پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

پرونده های تخصصی ایشان عبارتند:

خانواده
طلاق توافقی ۳روز
طلاق ایرانیان خارج کشور ۳روز
ثبت طلاق -ثبت ازدواج ۳روز‌
ملاقات فرزند ۳روز
جهیزیه ۳روز
نفقه ۲۰روز
تمکین ۲۰روز
طلاق یکطرفه زوج-زوجه ۴۵روز(حداقل)
تنظیم دادخواست 1 روزه
تخصصی حقوقی [ الزام به تنظیم سند، اثبات مالکیت، شهرداری و کمیسیون ماده ۱۰۰ ،الزام به تحویل ملک، خلع ید، ابطال سند، تصرف عدوانی، قرارداد مشارکت، لیزینگ خودرو، سند خودرو، اراضی ملی، ستاد اجرایی فرمان امام ] تخصصی:
دیه ( تصادفات-فوت-خسارات )
چک – سفته ۳روز
تخلیه ۳روز
انحصار وراثت-ارث-وصیت ۳روز
ثبت شرکت -ثبت برند ۳روز
تنظیم شکوائیه در ۱روز
تخصصی کیفری [ سرقت، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، توهین و تهدید، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، قمار، جرایم رایانه ی، رمز ارز، قتل ، پولشویی ، قاچاق کالا، شرب خمر، اختلاس، ضرب و جرح ] وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شماره تماس دفتر: 05137600011

شماره تماس: 09156024004

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، سجاد۶، جنب پیتزا نوشین، پلاک۲۲۰

آدرس سایت: lawyermashhad.com

علی بهروش

علی بهروش

آقای علی به روش، یکی از افراد فعال در حوزه دعاوی کیفری بوده و دارای یکی از بزرگترین مجموعه های وکالتی در شهر مشهد می باشد. ایشان را به جهت قدرت در کلام و نترس بودن در برخورد با قضات خبره دادگاه کیفری و بیان نکات ریز پرونده، می توان جزوی از ویژگیشان نامبرد. یکی از دلایلی که ایشان را می توان جزو وکلای خبره کیفری دانست، وجود یک تیم خبره زیر نظر ایشان بوده که هر یک از اعضای این تیم در زمان وکالت در پرونده مسئول پیگیری قسمتی از کار می باشد، چرا که در یک پرونده کیفری علاوه بر دانش حقوقی نیاز به پیگیری مجدانه دارد.

آقای به روش، مالک و بنیان گذار سامانه وکیل نوین بوده و بالغ بر 2300 وکیل با این سامانه فعالیت داشته و پل ارتباطی خوبی بین وکیل متخصص و مردم بر قرار گردیده است، همچنین ایشان دانش پژوه مقطع دکتری و مدرس دانشگاه می باشد و بین افراد حقوقی و دانشجویانشان دارای نام نشان مثبتی هستند. از رزومه این کارآموز وکالت، وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و آمرین امر به معروف و نهی از منکر بوده و سابقه درخشانی در این سازمان دارد از جمله پرونده هایی که نام ایشان در آن می درخشد: دعاوی مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری، نزاع، درگیری و قتل می باشد. قابل ذکر است که ایشان هر پرونده ای را نمی پذیرد ولی می توانید در پرونده های خود از راهنمایی ایشان استفاده کنید، ضمنا مشاوره ایشان در روز دوشنبه ها با اسم دوشنبه های مهدوی رایگان میباشد که این امر نیاز است زمان تماس گفته شود.

شماره تماس: 09156222213  05136140000

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهار راه ورزش، نبش شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

رامین پورعطا

رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است، این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد، گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

شماره تماس: 0915311956505138411148

آدرس وبسایت: www.raminpourata.com

آیدی اینستاگرام: vakil_raminpourata

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با ده سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است.
ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.
سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.
امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.
دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است. خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک 2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR

معرفی بهترین وکیل مشهد

خدمات بهترین وکیل چه هستند؟

همانطور که در بحث معرفی بهترین وکیل مشهد شرح داده شد، هر وکیل در حوزه خاصی فعالیت می کند. به همین دلیل خدمات هر وکیل با توجه به تخصصی بودن حوزه ها، می تواند متفاوت باشد؛ اما در برخی از موارد وکلا باید به صورت مشترک خدماتی را به موکل خود ارائه کنند که ما در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • برگزاری جلسات مشاوره با موکل برای اینکه در جریان پرونده قرار بگیرد.
 • ثبت وکالت نامه الکترونیکی بدون نیاز به مراجعه موکل
 • قبول پرونده هایی در حوزه های تخصصی حقوقی و کیفری
 • شرکت در دادگاه های بدوی و تجدید نظر
 • مراجعه به مراجع قضایی برای پیگیری پرونده
 • قبول پرونده ها در حیطه های مختلفی مانند انحصار وراثت، ارث، سفته و چک
 • پرونده های کیفری از قبیل قتل، دزدی، تجاوز و …
 • امکان مشاوره قبل از بستن قرارداد
 • مشاوره حقوقی جهت تنظیم قراردادهای مختلف مانند مالی

در راستای قبول پرونده های مختلف، این موارد به عنوان خدمات یک وکیل خوب ذکر می شوند. این امکان وجود دارد که با توجه به نوع پرونده، خدمات دیگری نیز از طرف وکیل به موکل ارائه شود.

خدمات بهترین وکیل چه هستند؟

انواع وکیل خوب در مشهد بر اساس نوع پرونده

به منظور انتخاب بهترین وکیل مشهد باید با انواع وکیل بر طبق نوع پرونده نیز آشنا شویم. همانطور که اشاره شد وکلا هنگام فعالیت در یک حوزه خاص پرونده ها را قبول می کنند. این کار اغلب برای این صورت می گیرد که وکیل در آن حوزه تخصص بیشتری دارد و یا ترجیح می دهد در یک حیطه مشخص، فعالیت بیشتری کند. به همین دلیل انواع وکیل در حوزه های مختلف وجود دارد که عبارتند از:

 • وکیل در زمینه طلاق: وکیل طلاق در خصوص مواردی مانند طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی فعالیت می کند.
 • وکیل در حوزه خانواده: مواردی مانند طلاق و حضانت فرزند در حیطه تخصصی خانواده قرار دارند مانند بهترین وکیل خانواده در تهران.
 • وکیل در حوزه ملکی: وکلای ملکی در حوزه های مربوط به ملک و املاک فعالیت می کنند.
 • وکیل در حیطه کیفری: وکیل کیفری در خصوص پرونده هایی مانند قتل، تجاوز و … فعالیت می کند.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل مشهد می تواند بر اساس تخصص وی صورت بگیرد. در این رابطه باید در درجه اول رزومه کاری وکیل بررسی شود و بر اساس آن تصمیم گیری شود. وکلا در مشهد در حوزه های مختلف مانند طلاق و خانواده فعالیت می کنند که بر همین اساس می توان آنها را انتخاب کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا