تبلیغات در دادخواه وکالت

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اصفهان ⚖️【آخرین آپدیت سال】

تبلیغات در دادخواه وکالت

انتخاب بهترین وکیل اصفهان می تواند بر اساس معیارهای مختلفی مانند سابقه وکیل، تعداد پرونده های موفق و نحوه عملکرد وکیل در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری باشد. وکیل اغلب در یک حیطه خاص مانند خانواده، طلاق، ملکی و کیفری به صورت تخصصی فعالیت می کند. در این خصوص اغلب مواردی مانند بهترین وکیل ملکی در اصفهان، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، بهترین وکیل طلاق در اصفهان، وکیل خبره اصفهان و وکیل تضمینی اصفهان مطرح می شوند.

در اصفهان نیز مانند دیگر شهرها، وکلا در حوزه های مختلف وکالت موکلین خود را قبول می کنند. وکیل باید با مسائل حقوقی و قوانین آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند موجب شود که موکل به حق قانونی خود برسد. برخی از پرونده ها حساسیت و پیچیدگی بیشتری دارند و برای بررسی آنها نیاز به زمان بیشتری وجود دارد. به عنوان مثال پرونده های کیفری حتما باید توسط وکیل کیفری اصفهان بررسی شوند.

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان ممکن است در یک حیطه خاص به صورت تخصصی فعالیت کند. به همین دلیل ممکن است وکلا در یک زمینه خاص، پرونده های حقوقی و کیفری را قبول کنند که در آن تخصص و تجربه بیشتری دارند. با توجه به کلانشهر بودن اصفهان این امکان وجود دارد که در مناطق مختلف آن بتوانید بهترین وکیل را در حیطه تخصصی مورد نظر پیدا کنید.

معرفی بهترین وکیل اصفهان

همانطور که می دانید وکلای بسیار زیادی در کلانشهر اصفهان در حال ارائه خدمات به موکلین هستند. به همین دلیل می توان با ارائه یک لیست از بهترین وکیل اصفهان در این خصوص انتخاب بهتری داشت. بهتر است که با مقایسه وکلا، در حیطه مورد نظر وکیل را انتخاب کرد. بررسی تعداد پرونده های موفق یکی از روش هایی است که می توانیم از طریق آن بهترین وکیل را پیدا کنیم.  

یکی از نکاتی که در معرفی وکیل خوب در اصفهان باید به آن دقت شود، خدمات هر وکیل است. ارائه مشاوره رایگان و پیگیری پرونده به صورت مستمر می تواند موجب شود که روند پرونده با سرعت بیشتری طی شود. در همان اولین جلسه مشاوره این امکان وجود دارد که موکل با اخلاقیات و روش کار وکیل آشنا شود و بر اساس آن تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند.

لیست بهترین وکیل پایه یک دادگستری می تواند در هر شهری به موکلین کمک کند که انتخاب بهتری داشته باشند. یکی دیگر از مواردی که باید در معرفی وکیل به آن توجه شود، هزینه وکیل یا میزان حق الوکاله می باشد. باید گفت که این مورد کاملا بستگی به پرونده و میزان سختی آن دارد. در واقع از طرف وکیل یک قیمت پیشنهاد می شود و موکل ممکن است آن را بپذیرد و با به صورت توافقی یک مبلغ به عنوان حق الوکاله در نظر گرفته شود.

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

تخصص و مهارت:

12 سال سابقه کاری وکالت
کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
دارای مدرک آیلتس آکادمیک
مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132033442

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم


محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده باعث شده تا ایشان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد. سابقه وکالتی درخشان، میزان رضایتمندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده، دانش فراوان و شناخت رویه دادگاهها، از ویژگی های محمد مهدی رضیان می باشد. در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان، بالاترین میزان امتیاز و رضایتمندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب می گردد.

سوابق و تخصص:

وکیل درجه اول دادگستری
استاد دانشگاه
مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری، ثبتی، خانواده، مواد مخدر، قراردادها، داوری
سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
مدرس دوره های حقوقی و قراردادها

شماره تماس: 09132000186

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک، جنب کوچه ۲۳، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد چهار


حمید بابایی

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره
دکتری تخصصی و کاربردی عملی DBA
کارشناس ارشد حقوق جزا، جرم شناسی جنایی
موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: ۱. جرایم امنیتی و تبلیغی۲. موفقیت در پرونده بلاگرها مجازی۳. پرونده های قتل خشن ۴. پرونده های ناموسی و تجاوز ۵. پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶. جرایم اقتصادی و پول شویی شرکت ها ۷. جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸. جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت ۹. پرونده های کاربری ‍۱۰. پرونده های قاچاق ارز ،کالا در تعزیرات ۱۲. پرونده های سالب حیات و درجه1 و مواد مخدر ۱۳. درگیری مسلحانه و چندین پرونده کیفری موفق دیگر
موفقیت مختلف پرونده های حقوقی، ملکی، مطالبه وجه، پرونده های خانواده، طلاق و …
دارای تقریبا ۳۰۰۰ پرونده موفق
داور متخصص دعاوی امور بین الملی
داور متخصص دعاوی امور داخلی
مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
مشاوره حقوقی امور گمرک
مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
متخصص دعاوی کیفری، جزایی و جنایی
همچنین دارای تیم حقوقی قوی وکیل در دفتر، جهت هم فکری و تبادل نظر جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

شماره تماس: 0913117047009129172760

آدرس دفتر: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی


نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده

سرکار خانم نفیسه عرب زاده، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. ایشان با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند.
(ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می‌باشد).

سوابق کار :

بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی
همکاری با موسسات حقوقی معتبر
تلاش در حل و فصل اختلافات از طریق سازش و کسب نتیجه در اکثر موارد
ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی
کسب نتیجه مورد نظر در 90٪ پرونده ها

تجارب :

پرونده های مرتبط با موضوعات خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمیکن، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و غیره
پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث( اصلی – اجرایی ) و غیره
فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهدنامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و غیره

فعالیت در زمینه:

مشاوره و وکالت درخصوص پرونده های حقوقی، خانواده، مطالبات، تنظیم قراردادها، صلح، سازش و غیره

شماره تماس: 09130138072

آدرس: اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب فروشگاه اسنوا، طبقه دوم

اینستاگرام: https://instagram.com/nafiseh__arabzadeh


حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان وکیل بانک انصار، شرکت آریانوش زاگرس، شرکت کشت و گلزار صنعت، شرکت دربند تهران است و بیش از ۱۲۰۰ مرحله پرونده در تخصص های کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، مواد مخدر، ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری در کل کشور را نیز برعهده دارد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی و خانواده نیز می‌ باشند.

شماره تماس: 09133940430

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

جهت دیدن نمونه آرا ایشان بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد قسمت نمونه آرا شوید:

https://www.hossienyavari.ir

آدرس کانال ایتای ایشان جهت پاسخ به سوالات شما بصورت رایگان :

https://eitaa.com/vakilhosienyavari


سید امیر روح الامین

سید امیر روح الامین

سید امیر روح الامین، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و از وکلای متخصص در امور کیفری می باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین خود کسب کند. آقای روح الامین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد و از وکلای خبره اصفهان در دعاوی سیاسی، خانوادگی، ملکی، داوری و حقوقی می باشد.

شهروندان اصفهان می‌توانند با اطمینان خاطر به وکیل در امور حقوقی زیر اعطای وکالت نمایند:

پرونده‌ های حقوقی مانند (چک، سفته، اجرت‌ المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قرارداد ها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
پرونده‌ های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، فروش مال غیر و..)
پرونده های ملکی از جمله: ( شهرداری، موجر و مستاجر، سرقفلی، اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه ثمن مبیع یا استرداد ثمن و…)
پرونده‌های خانواده از جمله: (ارث و وصیت، طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج، حضانت، اجرت المثل، نحله ایام زوجیت و … )

شماره تماس: 09131668189

آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11


زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص سرکار خانم حق شناس در  کلیه پرونده‌ های:

پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه، خلع ید، تصرف عدوانی، تخلیه فوری عین مستاجره، خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله: تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانجات، مشارکت در ساخت و ساز، قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و غیره
دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ایام زوجیت، حضانت فرزندان، فریب در ازدواج، تجویز ازدواج مجدد، اثبات نسب و غیره می باشد.

برخی از سوابق سرکار خانم حق شناس عبارتند از:

همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق، داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

شماره تماس: 09916592930

آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه ۱۳، مجتمع عرشیا، طبقه ۳، واحد ۵

آدرس اینستاگرام: @lawyer_attorney1990


سپهر صادقی نژاد

سپهر صادقی نژاد

اینجانب سپهر صادقی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دانش آموخته حقوق از سال 1388 می باشد. ایشان بیش از 7 سال تجربه ی وکالت را دارد و به دلیل شهرت و اعتبار پدر و برادر، که بیش از 30 سال در این حوزه و در شهر اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارند، بنابراین ایشان هم به همان شغل خانوادگی خود روی آورده است و سال های متمادی برای احقاق حق در محاکم حقوقی و کیفری و خانوادگی مشغول به کار می باشد. جناب آقای سپهر صادقی نژاد، تخصص و تجربه خود را در حقوق خصوصی و جزائی را به مردم ارائه داده و سابقه کاری موفق در صدها پرونده، تجارت خانوادگی از جمله پرونده های حقوقی و کیفری پیچیده را برعهده دارد و به موکلین خود کمک کرده تا حقوق خود را حفظ کنند و نتایج مثبتی را در دادگاه به دست آورند.

آقای صادقی نژاد، به دلیل گذراندن دوره های تخصصی در دانشگاه تهران در زمینه های مختلف زیر، دارای تخصص و تجربه ی کافی نیز می باشد. ایشان قبول دعاوی های زیر را برعهده دارد:

دعاوی ملکی و ثبتی
دعاوی خانواده و طلاق
دعاوی کیفری و جزائی مالی
دعاوی تجاری و قراردادهای تخصصی
حقوق کار و تامین اجتماعی
شرکت های تجاری و اسناد تجاری

شماره تماس: 09137166240

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت ساختمان دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309

معرفی بهترین وکیل اصفهان

خصوصیات بهترین وکیل در اصفهان

در راستای معرفی بهترین وکیل اصفهان باید در رابطه با خصوصیات وکیل نیز صحبت شود. شاید برخی از افراد تصور کنند که در صورتی که حق الوکاله یک وکیل بالا باشد، مسلما وی می تواند به بهترین شکل ممکن پرونده مورد نظر را بررسی کند و به نتیجه برساند؛ در حالی که چنین چیزی نیست! صرفا بالا بودن مبلغ حق الوکاله نمی تواند معیاری برای سنجش مهارت وکیل باشد.

با توجه به موارد ذکرشده این سوال پیش می آید که خصوصیات وکیل خوب چیست؟ برای پاسخ به این سوال ما خصوصیات بهترین وکیل را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  • شهرت و محبوبیت وکیل: میزان شهرت وکیل می توان نشان دهنده این باشد که وکیل در کار خود خبره است و می تواند پرونده را به بهترین شکل ممکن پیگیری کند.
  • بالا بودن تعداد پرونده های موفق وکیل: مسلما تعداد پرونده‌های موفق از خصوصیات یک وکیل خوب است که باید به آن توجه شود.
  • اعتماد به نفس و عزت نفس وکیل برای حضور در جلسات دادگاه: وکیل باید بتواند در جلسات دادگاه به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.
  • فن بیان مناسب و توانایی گیرا و نافذ صحبت کردن: توانایی صحبت‌کردن وکیل یکی از ویژگی های اصلی وی محسوب می شود.
  • وقت شناسی وکیل: وکیل خوب باید وقت شناس و خوش قول باشد.
  • امکان استفاده از دانش و تخصص در روند بررسی پرونده: تنها داشتن دانش کافی برای یک وکیل کافی نیست و وی باید از آن در روند پرونده استفاده کند.
  • آشنایی با قوانین حوزه کاری: قوانین حوزه کاری همواره در حال به روز شدن هستند و وکیل باید با آنها آشنایی داشته باشد.
  • پیگیری مداوم پرونده: وکیل باید به مستمر پیگیر پرونده باشد و موکل را به حل خود رها نکند.
  • قدرت تحلیل بالای وکیل: تحلیل درست پرونده توسط وکیل یکی از خصوصیات اصلی هر وکیل محسوب می شود.

هزینه بهترین وکیل اصفهان

همانطور که ذکر شد میزان حق الوکاله به صورت کاملا توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود و اغلب بستگی به سختی پرونده دارد. بدیهی است که هزینه بهترین وکیل اصفهان در پرونده های ساده و بدون پیچیدگی، کمتر است. به همین دلیل نمی توان به هیچ عنوان رقم مشخصی را برای حق الوکاله در نظر گرفت. هزینه وکیل برای طلاق یکی از مواردی است که بسیار مطرح می شود و این مورد نیز بستگی به سختی پرونده دارد.

هزینه بهترین وکیل اصفهان

حق الوکاله دستمزدی است که وکیل با قبول یک پرونده از موکل دریافت می کند. در بیشتر موارد بخشی از حق الوکاله در ابتدا و بخشی از آن نیز بعد از به نتیجه رسیدن پرونده توسط وکیل دریافت می شود.

بسیاری از افراد تصور می کنند که میزان حق الوکاله وکلا بسیار زیاد است و به همین دلیل با وجود داشتن پرونده های حقوقی از مشورت با وکیل امتناع می ورزند. باید گفت که در تعیین حق الوکاله فاکتورهای مختلفی موثر هستند. در نتیجه نمی توان به صورت قطعی مشخص کرد که حق الوکاله برای هر پرونده حقوقی یا کیفری چه میزان است.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل اصفهان باید از بین لیست وکلای پایه یک دادگستری این شهر صورت گیرد. با این کار امکان مقایسه ویژگی ها و خصوصیات وکلای مختلف وجود دارد. در این راستا خدمات هر وکیل و تعداد پرونده های موفق وی می توانند فاکتورهای اصلی برای انتخاب وکیل در اصفهان باشند. هر موکل ممکن است که معیارهای مختص خود را برای انتخاب وکیل داشته باشد و بر اساس آنها عمل کند. به همین دلیل نمی توان فاکتور مشخصی برای انتخاب وکیل ذکر کرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم و در حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت دادخواه وکالت در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا